katebacktracebrowserplugin - en to gl translation catalogue (24 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: #
gl: Nº

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: File
gl: Ficheiro

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Line
gl: Liña

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Function
gl: Función

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnConfigure)
en: Configure Paths...
gl: Configurar as rutas…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClipboard)
en: Use Clipboard
gl: Usar o portapapeis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnBacktrace)
en: Load File...
gl: Cargar un ficheiro…

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gFolderList)
en: Search Folders
gl: Buscar cartafoles

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please add the source folders in which to search for the files in the backtrace:
gl: Engada os cartafoles de orixe nos que buscar os ficheiros do trazado inverso:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, lstFolders)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Insert the source folders here. As example, for KDE development you have to add the Qt and Frameworks source folders:</p>
    <ul style="-qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/kdelibs</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/qt/src</li></ul></body></html>
gl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Insira aquí os cartafoles de orixe. Por exemplo, no desenvolvemento de KDE debe engadir os cartafoles das fontes de Qt e das infraestruturas:</p>
    <ul style="-qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/ruta/ás/infraestruturas</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/ruta/ao/código/de/qt</li></ul></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
gl: &Retirar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add
gl: &Engadir

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: File types:
gl: Tipos de ficheiro:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtExtensions)
en: List of file extensions. Example: *.cpp, *.h, *.c, etc...
gl: Lista de extensións de ficheiro. Exemplo: *.cpp, *.h, *.c etc…

en: Indexing files...
gl: Estanse a indexar os ficheiros…

en: Backtrace
gl: Trazado inverso

en: Load Backtrace
gl: Cargar un trazado inverso

en: Loading backtrace succeeded
gl: Cargouse con éxito o trazado inverso

en: Loading backtrace failed
gl: Fallou a carga do trazado inverso

en: File not found: %1
gl: Non se atopou o ficheiro %1

en: Opened file: %1
gl: Ficheiro aberto: %1

en: No debugging information available
gl: Non hai información de depuración dispoñíbel.

en: Backtrace Settings
gl: Configuración dos trazados inversos

en: Backtrace Browser Settings
gl: Configuración do navegador de trazados inversos
