kate - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Not Committed Yet
gl: Aínda non se remitiu

en: Show Git Blame Details
gl: Amosar os detalles de Git Blame

en: Toggle Git Blame Details
gl: Conmutar os detalles de Git Blame

en: Git blame, show commit failed.
gl: Git blame, non se puido amosar a remisión.

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
gl: &Ferramentas
