kate-ctags-plugin - en to he translation catalogue (15 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
he: הוסף

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delButton)
en: Remove
he: הסר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateDB)
en: Update
he: עדכן

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton2)
en: Update Index
he: עדכן אינדקס

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tagTreeWidget)
en: Tag
he: תג

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tagTreeWidget)
en: Type
he: סוג

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tagTreeWidget)
en: File
he: קובץ

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, targets)
en: Index Targets
he: יעד אינדקס

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, database)
en: Database
he: מסד נתונים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileLabel)
en: CTags database file
he: מסד נתונים של CTags

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, resetCMD)
en: Revert to the default command
he: חזור על פעולת ברירת המחדל

en: Add a directory to index.
he: הוסף תיקיה לאינדקס

en: Remove a directory.
he: הסר תיקיה

en: CTags Settings
he: הגדרות CTags

en: Failed to run "%1". exitStatus = %2
he: נכשל בהרצת "%1". exitStatus = %2
