katebacktracebrowserplugin - en to he translation catalogue (15 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: File
he: קובץ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Line
he: שורה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Function
he: פונקציה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnConfigure)
en: Configure Paths...
he: הגדר נתיב...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClipboard)
en: Use Clipboard
he: שימוש בלוח העתקה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnBacktrace)
en: Load File...
he: טען קובץ...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gFolderList)
en: Search Folders
he: חיפוש תיקיות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please add the source folders in which to search for the files in the backtrace:
he: הוסף את התיקית מקור שתשמש לחיפוש קבצי המקור במעקב לאחור:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
he: ה&סר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add
he: הוסף

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: File types:
he: סוג קובץ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtExtensions)
en: List of file extensions. Example: *.cpp, *.h, *.c, etc...
he: רשימת של סיומות קבצים. לדוגמה: ‎*.cpp, *.h, *.c, וכדומה...

en: Indexing files...
he: רושם קבצים...

en: File not found: %1
he: קובץ לא נמצא: %1

en: Opened file: %1
he: קובץ פתוח: %1
