katebuild-plugin - en to he translation catalogue (21 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, errs)
en: Output
he: פלט

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buildAgainButton)
en: Build again
he: בנה שוב

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelBuildButton)
en: Cancel
he: בטל

en: Stop
he: עצור

[ctx: Tab label]
en: Target Settings
he: הגדרות של מטרות

en: Project Plugin Targets
he: מטרות תוסף פרוייקטים

en: There is no file or directory specified for building.
he: אין קובץ או ספרייה מוגדרת עבור בנייה

en: The file "%1" is not a local file. Non-local files cannot be compiled.
he: הקובץ "%1" הוא לא קובץ מקומי. אין אפשרות לקמפל קבצים לא מקומיים.

en: Failed to run "%1". exitStatus = %2
he: אין אפשרות להפעיל את "%1". תוצאת הרצה = %2

en: Building <b>%1</b> cancelled
he: בנייה של <b>%1</b> בוטלה

en: Building target <b>%1</b> ...
he: בנה את המטרה <b>%1</b>....

en: Found one error. | Found %1 errors.
he[0]: נמצאה שגיאה אחת
he[1]: נמצאו %1 שגיאות

en: Found one warning. | Found %1 warnings.
he[0]: נמצאה הזהרה אחת
he[1]: נמצאו %1 הזהרות

en: Build failed.
he: הבנייה נכשלה

en: Build completed without problems.
he: הבנייה הסתיימה ללא בעיות

[ctx: The same word as 'ld' uses to mark an ...]
en: undefined reference
he: ייחוס לא מוגדר

en: Clean
he: נקה

en: Create new set of targets
he: צור קבוצה חדשה של מטרות

en: Add new target
he: הוסף מטרה חדשה

en: Build selected target
he: בנה את המטרה הנבחרת

note: i18n: ectx: Menu (Build Menubar)
en: &Build
he: &בנה
