katesymbolviewer - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Show Functions
he: הצג פונקציות

en: Functions
he: פונקציות

en: Show Macros
he: הצג מקרואים

en: Macros
he: מאקרואים

en: Show Subroutines
he: הצג רוטינות משנה

en: Show Modules
he: הצג מודולים

en: Subroutines
he: הצג רוטינות

en: Modules
he: מודולים

en: Show Uses
he: הצג Uses

en: Show Pragmas
he: הצג Pragmas

en: Namespaces
he: מתחמים

en: Defines
he: הגדרות

en: Classes
he: מחקלות

en: Symbol List
he: רשימת סמלים

[ctx: @title:column]
en: Symbols
he: סמלים

[ctx: @title:column]
en: Position
he: מיקום

en: Display functions parameters
he: הצג ארגומנטים של פונקציות

en: Automatically expand nodes in tree mode
he: הרחב באופן אוטומי את הענפים בעץ

en: Always display symbols in tree mode
he: הצג סמלים תמיד במצב עץ

en: Always sort symbols
he: תמיד מיין סמלים

en: Parser Options
he: אפשרויות מפענח

en: Symbol Viewer
he: מציג סמלים

en: Symbol Viewer Configuration Page
he: עמוד הגדרות מפענח סמלים

en: Show Methods
he: הצג מתודות

en: Show Classes
he: הצג מחלקות

en: Globals
he: גלובאלים

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &Settings
he: &הגדרות

en: Show Params
he: הצג ארגומרנטים

en: Show Variables
he: הצג משתנים

en: Show Templates
he: הצג תבניות

en: Params
he: ארגומרנטים

en: Variables
he: משתנים

en: Templates
he: תבניות
