katexmltools - en to he translation catalogue (18 entries)

en: &Insert Element...
he: הוסף &מרכיב...

en: &Close Element
he: &סגור מרכיב

en: Assign Meta &DTD...
he: &הקצא Meta DTD...

en: Assign Meta DTD in XML Format
he: הקצאת Meta DTD בתבנית XML

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
he: הקובץ הנוכחי זוהה בתור מסמך מסוג "%1". ה־Meta DTD של סוג מסמך זה ייטען כעת.

en: Loading XML Meta DTD
he: טעינת Meta DTD של XML

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
he: אין אפשרות לפתוח את הקובץ "%1". השרת החזיר שגיאה.

en: XML Plugin Error
he: שגיאה בתוסף של XML

en: XML entities
he: יישויות של XML

en: XML attribute values
he: ערכים של מאפייני XML

en: XML attributes
he: מאפייני XML

en: XML elements
he: מרכיבים של XML

en: Insert XML Element
he: הוספת מרכיב XML

en: Enter XML tag name and attributes ("<", ">" and closing tag will be supplied):
he: הזן את שם תגית ה-XML ואת מאפייניה (התוסף ידאג לתווים "<", ">" ולתגית הסוגרת).

en: The file '%1' could not be parsed. Please check that the file is well-formed XML.
he: אין אפשרות לפרק את הקובץ "%1". ודא שהקובץ מכיל XML בנוי כהלכה.

en: The file '%1' is not in the expected format. Please check that the file is of this type:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    You can produce such files with dtdparse. See the Kate Plugin documentation for more information.
he: הקובץ "%1" אינו בתבנית הצפויה. בדוק שהקובץ הנו מהסוג הבא:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    באפשרותך ליצור קבצים כאלה בעזרת dtdparse. עיין בתיעוד של התוספים של Kate למידע נוסף.

en: Analyzing meta DTD...
he: מאבחן Meta DTD...

en: Cancel
he: בטל
