kate - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Git Blame
he: האשמה ב־Git

en: Show Git Blame Details
he: הצגת פרטי האשמה ב־Git

en: Toggle Git Blame Details
he: הצגת/הסתרת פרטי האשמה ב־Git

en: Git blame, show commit failed.
he: האשמה ב־Git, הצגת ההגשה נכשלה.

en: Not Committed Yet
he: לא הוגש עדיין

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
he: &כלים
