katefilebrowserplugin - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Enter a name filter to limit which files are displayed.
he: נא למלא שם לסינון של הקבצים שיוצגו.

[ctx: @action:inmenu]
en: Open With
he: פתיחה באמצעות

en: &Other...
he: &אחר…

en: You are trying to open 1 file, are you sure? | You are trying to open %1 files, are you sure?
he[0]: הפעולה הזאת תנסה לפתוח קובץ, להמשיך?
he[1]: הפעולה הזאת תנסה לפתוח שני קבצים, להמשיך?
he[2]: הפעולה הזאת תנסה לפתוח %1 קבצים, להמשיך?
he[3]: הפעולה הזאת תפתח %1 קבצים, להמשיך?

[ctx: @action:button]
en: Open All Files
he: פתיחת כל הקבצים

en: Bookmarks
he: סימניות

en: Current Document Folder
he: תיקיית המסמך הנוכחי

en: Options
he: אפשרויות

en: Automatically synchronize with current document
he: סנכרון מול המסמך הנוכחי אוטומטית

en: Highlight current file
he: הדגשת הקובץ הנוכחי

en: Toolbar
he: סרגל כלים

en: A&vailable actions:
he: פ&עולות זמינות:

en: S&elected actions:
he: פעולות &נבחרות:

en: Filesystem Browser
he: דפדפן מערכת קבצים

en: Filesystem Browser Settings
he: הגדרות דפדפן מערכת קבצים

en: Filesystem
he: מערכת קבצים
