kate - en to he translation catalogue (112 entries)

en: Filter…
he: סינון…

en: LSP Client
he: לקוח LSP

en: No JSON data to validate.
he: אין נתוני JSON לאימות.

en: JSON data is valid.
he: נתוני JSON שגויים.

en: JSON data is invalid: no JSON object
he: נתונים JSON שגויים: אין פריט JSON

en: JSON data is invalid: %1
he: נתוני JSON שגויים: %1

en: Delete selected entries
he: מחיקת הרשומות הנבחרות

en: Delete all entries
he: מחיקת כל הרשומות

en: LSP server start requested
he: התבקשה הפעלת שרת LSP

en: Do you want the LSP server to be started?<br><br>The full command line is:<br><br><b>%1</b><br><br>The choice can be altered via the config page of the plugin.
he: להפעיל את שרת LSP?<br><br>שורת הפקודה המלאה היא:<br><br><b>%1</b><br><br>אפשר לשנות את הבחירה דרך עמוד ההגדרות של התוסף.

en: User permanently blocked start of: '%1'.
    Use the config page of the plugin to undo this block.
he: המשתמש חסם לצמיתות את ההתחלה של: ‚%1’
    אפשר להשתמש בעמוד ההגדרות של התוסף כדי לבטל את החסימה הזאת.

en: Go to Definition
he: מעבר להגדרה

en: Go to Declaration
he: מעבר להכרזה

en: Go to Type Definition
he: מעבר להגדרת טיפוס

en: Find References
he: איתור הפניות

en: Find Implementations
he: איתור מימושים

en: Highlight
he: הדגשה

en: Symbol Info
he: פרטי סמל

en: Search and Go to Symbol
he: חיפוש ומעבר לסמל

en: Format
he: תבנית

en: Rename
he: שינוי שם

en: Expand Selection
he: הרחבת הבחירה

en: Shrink Selection
he: צמצום הבחירה

en: Switch Source Header
he: החלפת כותרת מקור

en: Expand Macro
he: הרחבת מאקרו

en: Code Action
he: פעולת קוד

en: Show lsp completions
he: הצגת השלמות lsp

en: Show selected completion documentation
he: הצגת תיעוד ההשלמה הנבחר

en: Enable signature help with auto completion
he: הפעלת עזרת חתימות עם השלמה אוטומטית

en: Include declaration in references
he: הכללת ההכרזה בהפניות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkComplParens)
en: Add parentheses upon function completion
he: הוספת סוגריים עם השלמת הפוקנציה

en: Show hover information
he: הצגת פרטים במעבר על

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkOnTypeFormatting)
en: Format on typing
he: עיצוב תוך כדי הקלדה

en: Incremental document synchronization
he: סנכרון מסמך מצטבר

en: Highlight goto location
he: הדגשת מקום goto (הפניה פנימית)

en: Show Inlay Hints
he: הצגת רמזים פנימיים

en: Show Diagnostics Notifications
he: הצגת התראות אבחון

en: Show Messages
he: הצגת הודעות

en: Server Memory Usage
he: שימוש בזיכרון בשרת

en: Close All Dynamic Reference Tabs
he: לסגור את כל לשוניות ההפניה הדינמיות

en: Restart LSP Server
he: הפעלת שרת LSP מחדש

en: Restart All LSP Servers
he: הפעלת כל שרתי ה־LSP מחדש

en: Go To
he: מעבר אל

en: More options
he: אפשרויות נוספות

en: Expand All
he: הרחבה של הכול

en: Collapse All
he: צמצום של הכול

en: RangeHighLight
he: הדגשת טווח

en: Line: %1:
he: שורה: %1:

en: No results
he: אין תוצאות

[ctx: @title:tab]
en: Definition: %1
he: הגדרה: %1

[ctx: @title:tab]
en: Declaration: %1
he: הכרזה: %1

[ctx: @title:tab]
en: Type Definition: %1
he: הגדרת טיפוס: %1

[ctx: @title:tab]
en: References: %1
he: הפניות: %1

[ctx: @title:tab]
en: Implementation: %1
he: מימוש: %1

[ctx: @title:tab]
en: Highlight: %1
he: הדגשה: %1

en: No Actions
he: אין פעולות

en: Loading...
he: בטעינה…

en: No edits
he: אין עריכות

[ctx: @title:window]
en: Rename
he: שינוי שם

[ctx: @label:textbox]
en: New name (caution: not all references may be replaced)
he: שם חדש (אזהרה: לא את כל ההפניות אפשר להחליף)

en: Not enough results
he: אין מספיק תוצאות

en: Corresponding Header/Source not found
he: לא נמצאו כותרת/מקור מתאימים

[ctx: @info]
en: LSP Server
he: שרת LSP

[ctx: @info]
en: LSP Client
he: לקוח LSP

en: Question from LSP server
he: שאלה משרת LSP

en: Restarting
he: מפעיל מחדש

en: NOT Restarting
he: לא מפעיל מחדש

en: Server terminated unexpectedly ... %1 [%2] [homepage: %3]
he: השרת הושמד במפתיע… %1 [%2] [דף הבית: %3]

en: Failed to find server binary: %1
he: איתור הקובץ הבינרי של השרת: %1

en: Please check your PATH for the binary
he: נא לבדוק שהקובץ הבינרי נמצא ב־PATH (נתיבי מערכת) שלך

en: See also %1 for installation or details
he: אפשר לפנות גם אל %1 להתקנה או לקבלת פרטים

en: Failed to start server: %1
he: הפעלת השרת נכשלה: %1

en: Started server %2: %1
he: השרת %2 הופעל: %1

en: Failed to parse server configuration '%1': no JSON object
he: פענוח הגדרות השרת נכשל ‚%1’: ‏ לא עצם JSON

en: Failed to parse server configuration '%1': %2
he: פענוח הגדרות השרת נכשל ‚%1’: ‏%2

en: Failed to read server configuration: %1
he: קריאת הגדרות השרת נכשלה: %1

en: Symbol Outline
he: מתאר סמלים

en: Tree Mode
he: מצב עץ

en: Automatically Expand Tree
he: הרחבת העץ אוטומטית

en: Sort Alphabetically
he: מיון לפי האלפבית

en: Show Details
he: הצגת פרטים

en: Symbols
he: סמלים

en: LSP server does not support symbol outline.
he: שרת ה־LSP לא תומך במתאר סמלים.

en: No LSP server for this document.
he: אין שרת LSP למסמך הזה.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Client Settings
he: הגדרות לקוח

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkFmtOnSave)
en: Format on save
he: עיצוב בעת השמירה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSemanticHighlighting)
en: Enable semantic highlighting
he: הפעלת הדגשה סמנטית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkInlayHint)
en: Enable inlay hints
he: הפעלת רמזים פנימיים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Completions:
he: השלמות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkShowCompl)
en: Show completions
he: הצגת השלמות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkComplDoc)
en: Show inline docs for selected completion
he: הצגת תיעוד כחלק מהשורה להשלמות נבחרות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSignatureHelp)
en: Show function signature when typing a function call
he: הצגת חתימת פונקציה בעת הקלדת קריאה לפונקציה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkAutoImport)
en: Add imports automatically if needed upon completion
he: הוספת ייבוא/imports אוטומטית אם דרוש כחלק מההשלמה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Navigation:
he: ניווט:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkRefDeclaration)
en: Count declarations when searching for references to a symbol
he: לספור הכרזות בעת חיפוש אחר הפניות לסמל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkAutoHover)
en: Show information about currently hovered symbol
he: הצגת פרטים על הסמל שהסמן מעליו כרגע

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkHighlightGoto)
en: Highlight target line when hopping to it
he: להדגיש את שורת היעד בעת דילוג אליה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Server:
he: שרת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkDiagnostics)
en: Show program diagnostics
he: הצגת אבחון תוכנית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkMessages)
en: Show notifications from the LSP server
he: הצגת התראות משרת ה־LSP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkIncrementalSync)
en: Incrementally synchronize documents with the LSP server
he: לסנכרן מסמכים בצורה מצטברת מול שרת ה־LSP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Document outline:
he: מתאר מסמך:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSymbolSort)
en: Sort symbols alphabetically
he: סידור סמלים לפי האלפבית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSymbolDetails)
en: Display additional details for symbols
he: הצגת פרטים נוספים לסמלים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSymbolTree)
en: Present symbols in a hierarchy instead of a flat list
he: הצגת סמלים בהיררכיה במקום ברשימה שטוחה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSymbolExpand)
en: Automatically expand tree
he: הרחבת העץ אוטומטית

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Allowed && Blocked Servers
he: שרתים מורשים וחסומים

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: User Server Settings
he: הגדרות שרת משתמש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Settings File:
he: קובץ הגדרות:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Default Server Settings
he: הגדרות שרת כברירת מחדל

note: i18n: ectx: Menu (LSPClient Menubar)
en: &LSP Client
he: &לקוח LSP

note: i18n: ectx: Menu (lspclient_more_options)
en: More Options
he: אפשרויות נוספות
