kate - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Lock Current Document
he: נעילת המסמך הנוכחי

en: Lock preview to current document
he: נעילת התצוגה המקדימה של המסמך הנוכחי

en: Unlock Current View
he: שחרור התצוגה הנוכחית

en: Unlock current view
he: שחרור התצוגה הנוכחית

en: Automatically Update Preview
he: עדכון אוטומטי של התצוגה המקדימה

en: Enable automatic updates of the preview to the current document content
he: הפעלת עדכונים אוטומטיים של התצוגה המקדימה של תוכן המסמך הנוכחי

en: Manually Update Preview
he: עדכון ידני של התצוגה המקדימה

en: Disable automatic updates of the preview to the current document content
he: השבתת עדכונים אוטומטיים של התצוגה המקדימה של תוכן המסמך הנוכחי

en: Update Preview
he: עדכון התצוגה המקדימה

en: Update the preview to the current document content
he: עדכון התצוגה המקדימה של תוכן המסמך הנוכחי

en: View
he: תצוגה

en: No preview available.
he: אין תצוגה מקדימה זמינה.

en: About %1
he: על %1
