kate - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Format
he: תבנית

en: Failed to write a temp file
he: הכתיבה לקובץ זמני נכשלה

en: Failed to run git diff: %1
he: הרצת git diff‏ (הבדלים) נכשלה: %1

en: User Settings
he: הגדרות משתמש

en: Default Settings
he: הגדרות ברירת מחדל

en: Formatting
he: סידור בתבנית

en: Formatting Settings
he: הגדרות סידור בתבנית

en: Failed to read settings.json. Error: %1
he: קריאת settings.json נכשלה. שגיאה: %1

en: Format Document
he: עיצוב מסמך

en: Format on Save
he: עיצוב בזמן השמירה

en: Disable formatting on save without persisting it in settings
he: להשבית סידור בתבנית עם שמירה מבלי לקבע בהגדרות

en: %1: Unexpected empty command!
he: %1: פקודה ריקה מפתיעה!

en: %1 is not installed, please install it to be able to format this document!
he: %1 לא מותקן, נא להתקין אותו כדי לסדר את המסמך הזה באופן תבניתי!

en: Please install node and prettier
he: נא להתקין את node ואת prettier

en: PrettierFormat: Failed to create temporary file
he: PrettierFormat: יצירת קובץ זמני נכשלה

en: PrettierFormat: Failed to start 'node': %1
he: PrettierFormat: הפעלת ‚node’ נכשלה: %1

en: Unknown formatterForJson: %1
he: FormatterForJson לא ידוע: %1

en: Unknown formatterForPython: %1
he: formatterForPython לא ידוע: %1

en: Unknown formatterForYaml: %1, falling back to yamlfmt
he: formatterForYaml לא ידוע: %1, ניסוג ל־yamlfmt

en: Failed to run formatter. Unsupported language %1
he: הרצת המסדר בתבניות נכשלה. השפה %1 לא נתמכת
