katebacktracebrowserplugin - en to he translation catalogue (23 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: File
he: קובץ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Line
he: שורה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Function
he: פונקציה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnConfigure)
en: Configure Paths...
he: הגדרת נתיב…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClipboard)
en: Use Clipboard
he: שימוש בלוח גזירים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnBacktrace)
en: Load File...
he: טעינת קובץ…

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gFolderList)
en: Search Folders
he: חיפוש תיקיות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please add the source folders in which to search for the files in the backtrace:
he: נא להוסיף את תיקיות המקור שתשמשנה לחיפוש קבצים בניתוח המהלכים:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, lstFolders)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Insert the source folders here. As example, for KDE development you have to add the Qt and Frameworks source folders:</p>
    <ul style="-qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/kdelibs</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/qt/src</li></ul></body></html>
he: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">נא לציין כאן את תיקיות המקור. למשל, לפיתוח KDE יש לציין את תיקיות המקור של Qt ושל Frameworks: </p>
    <ul style="-qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">‎/path/to/kdelibs</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">‎/path/to/qt/src</li></ul></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
he: ה&סרה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add
he: הוס&פה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: File types:
he: סוגי קבצים:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtExtensions)
en: List of file extensions. Example: *.cpp, *.h, *.c, etc...
he: רשימת סיומות קבצים. לדוגמה: ‎*.cpp,‏ ‎*.h,‏ ‎*.c וכדומה…

en: Indexing files...
he: קבצים נרשמים במפתח…

en: Backtrace
he: מעקב קריאות

en: Load Backtrace
he: טעינת מעקב קריאות

en: Loading backtrace succeeded
he: טעינת מעקב הקריאות הצליחה

en: Loading backtrace failed
he: טעינת מעקב הקריאות נכשלה

en: File not found: %1
he: קובץ לא נמצא: %1

en: Opened file: %1
he: קובץ נפתח: %1

en: No debugging information available
he: אין פרטי ניפוי תקלות זמינים

en: Backtrace Settings
he: הגדרות מעקב קריאות

en: Backtrace Browser Settings
he: הגדרות דפדפן מעקבי קריאות
