katebuild-plugin - en to he translation catalogue (84 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, errs)
en: Output
he: פלט

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buildAgainButton)
en: Build Again
he: בנייה חוזרת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelBuildButton)
en: Cancel
he: ביטול

en: Build & Run
he: בנייה והרצה

en: Build & Run Settings
he: הגדרות בנייה והרצה

en: Delete selected entries
he: מחיקת הרשומות הנבחרות

en: Delete all entries
he: מחיקת כל הרשומות

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: General Settings
he: הגדרות כלליות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useDiagnosticsCB)
en: Add errors and warnings to Diagnostics
he: להוסיף שגיאות ואזהרות לאבחון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoSwitchToOutput)
en: Automatically switch to output pane on executing the selected target
he: להחליף ללוח הפלט בעת הרצה על היעד הנבחר

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, u_showProgressCB)
en: If the output lines start with [ # / ## ] or [ ## % ], display the latest as a message.
he: אם שורת הפלט נפתחת ב־[ # / ## ] או ב־ [ ## % ], להציג את האחרונה מביניהן כהודעה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, u_showProgressCB)
en: Show build progress as a message when the output pane is hidden
he: להציג את תהליך הבנייה כהודעה כשלוח הפלט מוסתר

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Allowed && Blocked Commands
he: פקודות מורשות וחסומות

en: Build
he: בנייה

en: Select Target...
he: בחירת יעד…

en: Build Selected Target
he: בניית היעד הנבחר

en: Build and Run Selected Target
he: בנייה והרצה של היעד הנבחר

en: Compile Current File
he: הידור הקובץ הנוכחי

en: Try to compile the current file by searching a compile_commands.json
he: לנסות להדר את הקובץ הנוכחי על ידי חיפוש compile_commands.json

en: Stop
he: עצירה

en: Load targets from CMake Build Dir
he: טעינת יעדים מתיקיית בנייה של CMake

[ctx: Left is also left in RTL mode]
en: Focus Next Tab to the Left
he: העברת המיקוד ללשונית הבאה משמאל

[ctx: Right is right also in RTL mode]
en: Focus Next Tab to the Right
he: העברת המיקוד ללשונית הבאה מימין

[ctx: Tab label]
en: Target Settings
he: הגדרות של מטרות

en: <b>File not found:</b> %1<br><b>Search paths:</b><br>%2<br>Try adding a search path to the "Working Directory"
he: <b>הקובץ לא נמצא:</b> %1<br><b>נתיבי חיפוש:</b><br>%2<br>כדאי לנסותלהוסיף נתיב חיפוש ל„תיקיית העבודה”

en: Build Information
he: פרטי בנייה

en: There is no file or directory specified for building.
he: אין קובץ או ספרייה מוגדרת עבור בנייה

en: The file "%1" is not a local file. Non-local files cannot be compiled.
he: הקובץ „%1” הוא לא קובץ מקומי. אי אפשר להדר קבצים שאינם מקומיים.

en: Create directory
he: יצירת תיקייה

en: The configured working directory <b>%1</b> for the targetset <b>%2</b> does not exist.<br><br>Create the directory?
he: תיקיית העבודה המוגדרת <b>%1</b> לערכת היעדים <b>%2</b> לא קיימת.<br><br>ליצור את התיקייה?

en: Failed to create the directory <b>%1</b>
he: יצירת התיקייה <b>%1</b> נכשלה

en: Failed to run "%1". exitStatus = %2
he: אי אפשר להפעיל את „%1”. מצב סיום = %2

en: Building <b>%1</b> cancelled
he: הבנייה של <b>%1</b> בוטלה

en: Did not find a compile_commands.json for file "%1".
he: לא נמצא compile_commands.json לקובץ „%1”.

en: Did not find a compile command for file "%1" in "%2".
he: לא נמצאה פקודת הידור לקובץ „%1” תחת „%2”.

en: No target available for building.
he: אין יעד זמין לבנייה.

en: There is no local file or directory specified for building.
he: לא הוגדרו קובץ או תיקייה מקומיים לבנייה.

en: Already building...
he: כבר מתבצעת בנייה…

en: Cannot make substitution. No open file or the current file is untitled!
he: לא ניתן לבצע החלפה. אין קבצים פתוחים או שהקובץ הפתוח נטול שם.

en: Building target <b>%1</b> ...
he: המטרה <b>%1</b> נבנית…

en: Cannot load targets, the file %1 does not contain a proper CMAKE_COMMAND entry !
he: לא ניתן לטעון יעדים, הקובץ %1 לא מכיל רשומת CMAKE_COMMAND הולמת!

en: Could not write CMake File API query files for build directory %1 !
he: לא ניתן לכתובת קובצי שאילתת API לקובץ CMake לתיקיית הבנייה %1!

en: Could not run CMake (%2) for build directory %1 !
he: לא ניתן להריץ את CMake (%2) לתיקיית הבנייה %1!

en: Generating CMake File API reply files for build directory %1 failed (using %2) !
he: יצירת קובצי תגובת API לקובץ CMake לתיקיית הבנייה %1 נכשלה (דרך %2)!

en: Build plugin wants to execute program
he: תוסף הבנייה רוצה להריץ תוכנית

en: The Kate build plugin needs to execute an external command to read the targets from the build tree.<br><br>The full command line is:<br><br><b>%1</b><br><br>Proceed and allow to run this command ?<br><br>The choice can be altered via the config page of the plugin.
he: תוסף הבנייה של Kate צריך להפעיל פקודה חיצונית כדי ליצור יעדים מעץ הבנייה.<br><br> שורת הפקודה המלאה היא:<br><br><b>%1</b><br><br>להמשיך ולהתיר את הרצת הפקודה הזאת?<br><br>אפשר לשנות את הבחירה הזאת דרך עמוד ההגדרות של התוסף.

[ctx: @info]
en: <title>Build Finished:</title>%1
he: <title>הבנייה הסתיימה:</title>%1

en: Build <b>%1</b> completed. %2 error(s), %3 warning(s), %4 note(s)
he: בניית <b>%1</b> הושלמה. %2 שגיאות, %3 אזהרות, %4 הערות

en: Found one error. | Found %1 errors.
he[0]: נמצאה שגיאה אחת.
he[1]: נמצאו שתי שגיאות.
he[2]: נמצאו %1 שגיאות.
he[3]: נמצאו %1 שגיאות.

en: Found one warning. | Found %1 warnings.
he[0]: נמצאה אזהרה אחת.
he[1]: נמצאו שתי אזהרות.
he[2]: נמצאו %1 אזהרות.
he[3]: נמצאו %1 אזהרות.

en: Found one note. | Found %1 notes.
he[0]: נמצאה הערה אחת.
he[1]: נמצאו שתי הערות.
he[2]: נמצאו %1 הערות.
he[3]: נמצאו %1 הערות.

en: Build failed.
he: הבנייה נכשלה

en: Build completed without problems.
he: הבנייה הסתיימה ללא בעיות

en: Build <b>%1 canceled</b>. %2 error(s), %3 warning(s), %4 note(s)
he: בניית <b>%1 נכשלה</b>. %2 שגיאות, %3 אזהרות %4 הערות

en: Cannot execute: %1 No working directory set.
he: לא ניתן להריץ: %1 לא הוגדרה תיקיית עבודה.

en: Cannot save build targets in: %1
he: לא ניתן לשמור את יעדי הבנייה תחת: %1

[ctx: T as in Target set]
en: <B>T:</B> %1
he: <B>י:</B> %1

[ctx: Dir as in working Directory]
en: <B>Dir:</B> %1
he: <B>תיקייה:</B> %1

en: Leave empty to use the directory of the current document.
    Add search directories by adding paths separated by ';'
he: להשאיר ריק כדי שייעשה שימוש בתיקיית המסמך הנוכחי.
    אפשר להוסיף תיקיות חיפוש על ידי הוספת נתיבים עם ‚;’ ביניהם.

en: Use:
    "%B" for project base directory
    "%b" for name of project base directory
he: שימוש:
    „%B” לייצוג תיקיית הבסיס של המיזם
    „%b” לייצוג שם תיקיית הבסיס של המיזם

en: Use:
    "%f" for current file
    "%d" for directory of current file
    "%n" for current file name without suffix
he: שימוש:
    „%f” לייצוג הקובץ הנוכחי
    „%d” לתיקיית הקובץ הנוכחי
    „%n” לשם הקובץ הנוכחי בלי סיומת

en: Target Set
he: קבוצת יעדים

en: Projects
he: מיזמים

en: Session
he: הפעלה

en: Command/Target-set Name
he: שם פקודה/קבוצת יעדים

en: Build Command / Working Directory
he: פקודת בנייה / תיקיית עבודה

en: Run Command
he: הרצת פקודות

en: Filter targets, use arrow keys to select, Enter to execute
he: סינון יעדים, יש להשתמש במקשי החיצים כדי לבחור, להיכנס או להריץ

en: Create new set of targets
he: יצירת קבוצת מטרות חדשה

en: Clone command or target set
he: פקודת שיבוט או סדרת יעד

en: Delete current target or current set of targets
he: מחיקת היעד או את קבוצת היעדים

en: Add new target
he: הוספת מטרה חדשה

en: Build selected target
he: בניית המטרה הנבחרת

en: Build and run selected target
he: בנייה והרצה של היעד הנבחר

en: Move selected target up
he: העלאת היעד הנבחר למעלה

en: Move selected target down
he: הורדת היעד הנבחר למטה

en: Copy
he: העתקה

en: Cut
he: גזירה

en: Paste after
he: הדבקה אחרי

[ctx: Name/Label for a compilation or build command]
en: Build Command
he: פקודת בנייה

[ctx: Name/Label for a command to configure a build]
en: Configure
he: הגדרה

note: i18n: ectx: Menu (Build Menubar)
en: &Build
he: &בנייה

en: Insert path
he: הוספת נתיב

en: Select directory to insert
he: בחירת תיקייה להוספה
