kate - en to he translation catalogue (541 entries)

en: Kate - Advanced Text Editor
he: Kate - עורך טקסט מתקדם

en: (c) 2000-2024 The Kate Authors
he: (c) 2000‏-2024 Kate יוצרי

en: Start Kate with a given session.
he: התחלת Kate עם ההפעלה הנתונה.

en: session
he: הפעלה

en: Start Kate with a new anonymous session, implies '-n'.
he: התחלת Kate עם הפעלה אלמונית חדשה, רומז ל־‚‎-n’.

en: Force start of a new kate instance (is ignored if start is used and another kate instance already has the given session opened), forced if no parameters and no URLs are given at all.
he: אילוץ הפעלת מופע חדש של Kate (לא תקף אם נעשה שימוש בהתחלה ובמופע אחר של Kate כבר פתוחה ההפעלה הנתונה), נאכף אם לא סופקו משתמשים או כתובות כלל.

en: If using an already running kate instance, block until it exits, if URLs given to open.
he: אם השתמשת במופע של kate שכבר פעיל, לחסום עד שייסגר, אם סופקו כתובות לפתיחה.

en: Only try to reuse kate instance with this pid (is ignored if start is used and another kate instance already has the given session opened).
he: לנסות להשתמש ב־kate מחדש רק עם מזהה התהליך הזה (לא חל אם נעשה שימוש בהתחלה/start ומופע נוסף של kate יש את ההפעלה שסופקה פתוחה).

en: pid
he: מזהה תהליך

en: Set encoding for the file to open.
he: הגדרת קידוד לקובץ לפתיחה.

en: encoding
he: קידוד

en: Navigate to this line.
he: ניווט לשורה הזאת.

en: line
he: שורה

en: Navigate to this column.
he: ניווט לעמודה הזאת.

en: column
he: עמודה

en: Read the contents of stdin.
he: לקרוא את תוכן קלט שורת הפקודות (stdin).

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
he: הקובץ/הכתובות שנפתחו על ידי היישום יימחקו לאחר השימוש

en: Documents to open.
he: מסמכים לפתיחה.

en: [urls...]
he: [כתובות…]

en: KWrite - Text Editor
he: Kate - עורך טקסט

en: Open File
he: פתיחת קובץ

en: Copy Location
he: העתקת מקום

en: Invalid hash
he: גיבוב שגוי

en: %1 doesn't exist in a git repo.
he: %1 לא קיים במאגר ה־git.

[ctx: @title:tab]
en: Commit %1
he: הגשה %1

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
he: &קובץ

note: i18n: ectx: Menu (file_file_actions)
en: File Act&ions
he: &פעולות קבצים

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
he: &עריכה

note: i18n: ectx: Menu (selection)
en: Sele&ction
he: &בחירה

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
he: מ&עבר

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
he: &תצוגה

note: i18n: ectx: Menu (view-split)
en: Split View
he: תצוגה מפוצלת

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
he: &כלים

note: i18n: ectx: Menu (tools_diagnosticsview) i18n: ectx: Menu (tools)
en: Diagnostics View
he: תצוגת אבחון

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
he: &הגדרות

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
he: ע&זרה

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

note: i18n: ectx: ToolBar (hamburgerBar)
en: Hamburger Menu Toolbar
he: סרגל כלים תפריט המבורגר

note: i18n: ectx: Menu (viewspace_popup_statusbar)
en: &Status Bar Items
he: &פרטי שורת מצב

[ctx: @info]
en: Error in regular expression: %1
    offset %2: %3
he: שגיאה בביטוי הרגולרי: %1
    היסט %2‏: %3

en: All
he: הכול

en: Diagnostics limit reached, ignoring further diagnostics. The limit can be configured in settings.
he: הגעת לסף האבחון, לא יתבצע אבחון נוסף. אפשר להגדיר את הסף בהגדרות.

[ctx: @action:inmenu Diagnostics View actions menu]
en: Diagnostics View
he: תצוגת אבחון

en: Quick Fix
he: תיקון מהיר

en: Next Item
he: הפריט הבא

en: Previous Item
he: הפריט הקודם

en: Clear Diagnostics Filter
he: פינוי מסנן האבחון

en: Show Hover Info
he: הצגת פרטים בריחוף

en: Diagnostics
he: תצוגת אבחון

en: Errors
he: שגיאות:

en: Warnings
he: אזהרות

en: Filter…
he: סינון…

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear diagnostics
he: פינוי האבחון

en: Error
he: שגיאה:

en: Warning
he: אזהרה:

en: Information
he: פרטים

[ctx: @info]
en: %1 [suppressed: %2]
he: %1 [הודחק: %2]

en: Expand All
he: להרחיב הכול

en: Collapse All
he: לס&גור הכול

en: Copy to Clipboard
he: העתקה ללוח הגזירים

en: Remove Global Suppression
he: הסרת הדחקה מקיפה

en: Add Global Suppression
he: הוספת הדחקה מקיפה

en: Remove Local Suppression
he: הסרת הדחקה מקומית

en: Add Local Suppression
he: הוספת הדחקה מקומית

en: Disable Suppression
he: השבתת הדחקה

en: Enable Suppression
he: הפעלת הדחקה

en: Change Style
he: החלפת סגנון

en: Side By Side
he: זה לצד זה

en: Unified
he: מאוחד

en: Raw
he: גולמי

en: Edit Line
he: עריכת שורה

en: Stage Line | Stage Lines
he[0]: העלאת שורה לבימוי
he[1]: העלאת שורות לבימוי
he[2]: העלאת שורות לבימוי
he[3]: העלאת שורות לבימוי

en: Stage Hunk
he: העלאת גוש לבימוי

en: Discard Line | Discard Lines
he[0]: התעלמות משורה
he[1]: התעלמות משורות
he[2]: התעלמות משורות
he[3]: התעלמות משורות

en: Discard Hunk
he: התעלמות מגוש

en: Unstage Line | Unstage Lines
he[0]: הורדת שורה מבימוי
he[1]: הורדת שורות מבימוי
he[2]: הורדת שורות מבימוי
he[3]: הורדת שורות מבימוי

en: Unstage Hunk
he: הורדת גוש מבימוי

en: <b>git</b> not found. Git is needed to diff the documents. If git is already installed, make sure it is your PATH variable. See https://git-scm.com/downloads
he: <b>git</b> לא נמצא. Git נחוץ כדי לאתר הבדלים בין מסמכים. אם git כבר מותקן, נא לוודא שהוא חלק ממשתנה ה־PATH שלך. ניתן לפנות אל https://git-scm.com/downloads

en: Diff
he: הבדלים

en: Diff %1
he: הבדל %1

en: Diff %1..%2
he: הבדל %1..%2

en: Diff %1 .. %2
he: הבדל %1 .. %2

en: Show/Hide Commit Info
he: הצגת/הסתרת פרטי הגשה

en: Jump to Next File
he: דילוג לקובץ הבא

en: Jump to Previous File
he: דילוג לקובץ הקודם

en: Jump to Next Hunk
he: קפיצה לגוש הבא

en: Jump to Previous Hunk
he: קפיצה לגוש הקודם

[ctx: Tooltip for a button, clicking the button reloads the diff]
en: Reload Diff
he: ריענון הבדלים

[ctx: Tooltip for a button]
en: Show diff with full context, not just the changed lines
he: הצגת הבדלים עם הקשר מלא, לא רק השורות שהשתנו

en: New file %1
he: קובץ חדש %1

en: Deleted file %1
he: קובץ שנמחק %1

en: No differences found
he: לא נמצאו הבדלים

[ctx: error message]
en: Invalid date: %1
he: תאריך שגוי: %1

[ctx: Help text]
en: Filter the log.<ul><li>Use <code>"a:"</code> prefix to filter by author name. For e.g., <b>a:john doe</b></li><li>Use <code>"!a:"</code> prefix to exclude an author. For e.g., <b>!a:john doe</b></li><li>Use <code>"since:"</code> prefix to show commits after the given date. The author date of each commit will be checked. The date format is yyyy-MM-dd For e.g., <b>since:2025-04-17</b></li><li>Use <code>"until:"</code> prefix to show commits before the given date. The author date of each commit will be checked. The date format is yyyy-MM-dd For e.g., <b>until:2025-04-17</b></li><li>To filter messages, just type the search term. If multiple search terms are given then messages matching all the search terms will be shown.</li></ul>To trigger the filter, press the <b>Enter</b> key.
he: סינון היומן.<ul><li>השימוש בקידומת <code>„a:‎”</code> יסנן לפי שם יוצר/ת. למשל: <b>a:john doe</b></li><li>הקידומת <code>„‎!a:‎”</code> משמשת להחרגת יוצר/ת. למשל: <b>!a:john doe</b></li><li>הקידומת <code>„since:‎”</code> משמשת להצגת קיבועים אחרי התאריך שצוין. תאריך היוצר/ת של כל אחד מהקיבועים ייבדק. תבנית התאריך היא yyyy-MM-dd למשל: <b>since:2025-07-26</b></li><li>הקידומת <code>„until:‎”</code> משמשת להצגת קיבועים לפני התאריך שצוין. תאריך היוצר/ת של כל אחד מהקיבועים ייבדק. תבנית התאריך היא yyyy-MM-dd למשל: <b>until:2025-07-26</b></li><li>כדי לסנן הודעות, אפשר פשוט להקליד את הביטוי לחיפוש. אם סופקו מספר תנאי חיפוש אז הודעות שעונות על כל תנאי החיפוש תופענה.</li></ul>כדי להזניק את המסנן, יש ללחוץ על המקש <b>Enter</b>.

en: Failed to get file history: git executable not found in PATH
he: משיכת היסטוריית הקובץ נכשלה: קובץ ההפעלה של git לא נמצא ב־PATH

en: Failed to get file history: %1
he: משיכת היסטוריית הקובץ נכשלה: %1

[ctx: @menu:action]
en: Copy Commit Hash
he: העתקת גיבוב הגשה

[ctx: @menu:action]
en: Show Full Commit
he: הצגת הגשה מלאה

[ctx: @title:tab]
en: File History - %1
he: היסטוריית קובץ - %1

en: Running this editor with sudo can cause bugs and expose you to security vulnerabilities. Instead use this editor normally and you will be prompted for elevated privileges when saving documents if needed.
he: הרצת העורך הזה עם sudo יכולה לגרום לתקלות ולחשוף אותך לחולשות אבטחה. במקום יש להשתמש בעורך הזה כרגיל ותופיע בקשה להרשאות משופרות בעת שמירת מסמכים במקרה הצורך.

en: Running this editor with kdesu can cause bugs and expose you to security vulnerabilities. Instead use this editor normally and you will be prompted for elevated privileges when saving documents if needed.
he: הרצת העורך הזה עם kdesu יכולה לגרום לתקלות ולחשוף אותך לחולשות אבטחה. במקום יש להשתמש בעורך הזה כרגיל ותופיע בקשה להרשאות משופרות בעת שמירת מסמכים במקרה הצורך.

en: Christoph Cullmann
he: כריסטוף קלמן

en: Maintainer
he: מתחזק

en: Dominik Haumann
he: דומיניק האומאן

en: Core Developer
he: מפתח מרכזי

en: Sven Brauch
he: סוון בראוך

en: Developer
he: מפתח

en: Kåre Särs
he: קורה סיירס

en: Waqar Ahmed
he: ווקאר אחמד

en: Anders Lund
he: אנדרס לונד

en: Joseph Wenninger
he: ג׳וזף ונינגר

en: Hamish Rodda
he: האמיש רודה

en: Alexander Neundorf
he: אלכסנדר נוינדורף

en: Waldo Bastian
he: ולדו בסטיאן

en: The cool buffersystem
he: מערכת זיכרון המטמון המגניבה

en: Charles Samuels
he: צ׳ארלס סמואלס

en: The Editing Commands
he: פקודות העריכה

en: Matt Newell
he: מט ניואל

en: Testing, ...
he: בדיקה, …

en: Michael Bartl
he: מייקל ברטל

en: Former Core Developer
he: מפתח מרכזי לשעבר

en: Michael McCallum
he: מייקל מקקולום

en: Jochen Wilhemly
he: יוכן וילהלמלי

en: KWrite Author
he: היוצר של KWrite

en: Michael Koch
he: מייקל קוך

en: KWrite port to KParts
he: הסבת KWrite ל־KParts

en: Christian Gebauer
he: כריסטיאן גבאואר

en: Simon Hausmann
he: סיימון האוסמן

en: Glen Parker
he: גלן פרקר

en: KWrite Undo History, Kspell integration
he: היסטוריית הביטול של KWrite, שילוב מול Kspell

en: Scott Manson
he: סקוט מנסון

en: KWrite XML Syntax highlighting support
he: התמיכה של KWrite בהדגשת תחביר XML

en: John Firebaugh
he: ג׳ון פיירבו

en: Patches and more
he: טלאים ועוד

en: Pablo Martín
he: פבלו מרטין

en: Python Plugin Developer
he: מפתח תוספים של Python

en: Gerald Senarclens de Grancy
he: גירלט סנרקלנס דה גרנסי

en: QA and Scripting
he: בקרת איכות ותסרוט

en: Tyson Tan
he: טייסון טן

en: Designer of Kate's mascot 'Kate the Cyber Woodpecker'
he: המעצב של הקמע של Kate ‚נקר הסייבר Kate’

en: Matteo Merli
he: מתיאו מרלי

en: Highlighting for RPM Spec-Files, Perl, Diff and more
he: הדגשה לקובצי Spec של RPM וגם Perl,‏ Diff ועוד

en: Rocky Scaletta
he: רוקי סקלטה

en: Highlighting for VHDL
he: הדגשה ל־VHDL

en: Yury Lebedev
he: יורי לבדב

en: Highlighting for SQL
he: הדגשה ל־SQL

en: Chris Ross
he: כריס רוס

en: Highlighting for Ferite
he: הדגשה ל־Ferite

en: Nick Roux
he: ניק רוקס

en: Highlighting for ILERPG
he: הדגשה ל־ILERPG

en: Carsten Niehaus
he: קרסטן ניהאוס

en: Highlighting for LaTeX
he: הדגשת LaTeX

en: Per Wigren
he: פר ויגרן

en: Highlighting for Makefiles, Python
he: הדגשת קובצי Make, Python

en: Jan Fritz
he: יאן פריץ

en: Highlighting for Python
he: הדגשת Python

en: Daniel Naber
he: דניאל נייבר

en: Roland Pabel
he: רולנד פייבל

en: Highlighting for Scheme
he: הדגשת Scheme

en: Cristi Dumitrescu
he: קריסטי דומיטרסקו

en: PHP Keyword/Datatype list
he: רשימת טיפוסי נתונים\מילות מפתח של PHP

en: Carsten Pfeiffer
he: קרסטן פייפר

en: Very nice help
he: עזרה אדיבה מאוד

en: All people who have contributed and I have forgotten to mention
he: כל האנשים שתרמו וששכחתי להזכיר

en: Folders can only be opened when the projects plugin is enabled
he: אפשר לפתוח תיקיות רק כאשר תוסף המיזמים מופעל

en: The file '%1' could not be opened: it is not a normal file, it is a folder.
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ ‚%1’, זה לא קובץ רגיל אלא תיקייה.

en: Configure
he: הגדרה

en: Behavior
he: התנהגות

en: Behavior Options
he: אפשרויות התנהגרות

en: List of %1 separated directories where Kate will look for programs to run. This list will be prepended to your PATH environment variable. E.g '/home/USER/myapps/bin/:/home/USER/.local/bin'
he: רשימה של תיקיות שביניהן המפריד %1 בהן תחפש Kate תוכניות להרצה. הרשימה תצטרף לפני משתנה הסביבה שלך בשם PATH. כלומר: ‚‎/home/USER/myapps/bin/:/home/USER/.local/bin’

en: &Behavior
he: &התנהגות

en: Open each document in its own window
he: לפתוח כל מסמך בחלון משלו

en: If enabled, each document will be opened in its own window. If not enabled, each document will be opened in a new tab in the current window.
he: אם האפשרות פעילה, כל מסמך ייפתח בחלון משלו. אם האפשרות לא פעילה, כל מסמך ייפתח בלשונית חדשה בחלון הנוכחי.

en: &Switch to output view upon message type:
he: ה&חלפה לתצוגת הפלט בהתאם לסוג ההודעה:

en: Never
he: אף פעם

en: Info
he: פרטים

en: Log
he: יומן

en: &Limit output view history:
he: ה&גבלת היסטוריית תצוגת הפלט:

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Use a separate &dialog for handling externally modified files
he: להשתמש בחלונית &נפרדת לטיפול בקבצים שנערכו חיצונית

en: If enabled, a modal dialog will be used to show all of the modified files. If not enabled, you will be individually asked what to do for each modified file only when that file's view receives focus.
he: אם האפשרות פעילה, חלונית חוסמת תשמש להציג את כל הקבצים שהשתנו. אם אינה פעילה, תופיע שאלה מה לעשות עם כל אחד מהקבצים שהשתנה רק כשהמיקוד עובר לתצוגת הקובץ הזה.

en: Output timestamps with date
he: חותמות זמן פלט עם תאריך

en: When enabled, the output line timestamp headers will be prefixed with date.
he: כשהאפשרות פעילה, לכותרות חותמת הזמן של שורת הפלט יתווסף תאריך בהתחלה.

en: &Sidebars
he: סרגלי &צד

en: Sync section size with tab positions
he: סנכרון גודל המקטע עם מקומות טאבים

en: When enabled the section size will be determined by the position of the tabs.
    This option does not affect the bottom sidebar.
he: כשהאפשרות פעילה, גודל הקטע ייקבע על ידי מקום הלשוניות.
    האפשרות הזאת לא משפיעה על סרגל צד תחתון.

en: Show text for left and right sidebar buttons
he: הצגת טקסט לכפתורי סרגלי צד שמאליים וימניים

en: Icon size for left and right sidebar buttons:
he: גודל סמלים לכפתורי סרגל צד שמאליים וימניים

en: &Tabs
he: &לשוניות

en: &Limit number of tabs:
he: ה&גבלת מספר הלשוניות:

en: A high limit can increase the window size, please enable 'Allow tab scrolling' to prevent it. Unlimited tabs are always scrollable.
he: גבול גדול מדי יכול להגדיל את גודל החלון, נא להפעיל את האפשרות ‚לאפשר גלילת לשוניות’ כדי למנוע את זה. כמות לשונית ללא הגבלה תמיד ניתנת לגלילה.

en: &Auto hide tabs
he: הס&תרת לשוניות אוטומטית

en: When checked tabs will be hidden if only one document is open.
he: כשהאפשרות מסומנת הלשוניות תוסתרנה אם רק מסמך אחד פתוח.

en: &Show close button
he: הצגת כפתור &סגירה

en: When checked each tab will display a close button.
he: כשהאפשרות מסומנת על כל לשונית יופיע כפתור סגירה.

en: &Expand tabs
he: ה&רחבת לשוניות

en: When checked tabs take as much size as possible.
he: כשהאפשרות מסומנת לשוניות תופסות את הגודל המרבי האפשרי.

en: &Double click opens a new document
he: לחיצה &כפולה פותחת מסמך חדש

en: When checked double click opens a new document.
he: כשהאפשרות מסומנת לחיצה כפולה פותחת מסמך חדש.

en: &Middle click closes a document
he: לחיצה &אמצעית סוגרת מסמך

en: When checked middle click closes a document.
he: כשהאפשרות מסומנת לחיצה אמצעית סוגרת מסמכים.

en: Allow tab scrolling
he: לאפשר גלילת לשוניות

en: When checked this will allow scrolling in tab bar when number of tabs is large.
he: כשהאפשרות מסומנת אפשר לגלול על פני סרגל הלשוניות כשכמות הלשוניות גדולה.

en: Elide tab text
he: השמטת טקסט לשונית

en: When checked tab text might be elided if it is too long.
he: כשהאפשרות מסומנת הטקסט בלשונית יושמט אם הוא ארוך מדי.

en: Open new tabs to the right of the current tab
he: לפתוח לשוניות חדשות מימין ללשונית הנוכחית

en: If unchecked the new tab will open at the end.
he: אם האפשרות לא סומנה הלשונית החדשה תיפתח בסוף.

en: Allow cycling through tabs
he: לאפשר לעבור בין הלשוניות באופן מעגלי

[ctx: If 'Allow cycling through tabs' is disabled.]
en: If unchecked, the action '%1'/'%2' will not go to first/last tab after reaching the end.
he: אם האפשרות לא מסומנת, הפעולה ‚%1’/‚%2’ לא תעבור ללשונית הראשונה/אחרונה אחרי שמגיעים לסוף.

en: &Mouse
he: &עכבר

en: &Backward button pressed:
he: כפתור &אחורה נלחץ:

en: Previous tab
he: הלשונית הקודמת

en: History back
he: אחורה בהיסטוריה

en: &Forward button pressed:
he: כפתור &קדימה נלחץ:

en: Next tab
he: הלשונית הבאה

en: History forward
he: קדימה בהיסטוריה

en: Diff Style:
he: סגנון הבדלים:

en: Navigation Bar
he: סרגל ניווט

en: Show current symbol in navigation bar
he: הצגת הסמל הנוכחי בסרגל הניווט

en: Diagnostics limit:
he: מגבלת סטטיסטיקה:

en: Max number of diagnostics allowed in the Diagnostics toolview.
he: מספר האבחונים המורשה בתצוגת כלי הסטטיסטיקה.

en: Context
he: הקשר

en: Enable tool view
he: הפעלת תצוגת כלי

en: A tool view to display context associated with the current cursor position (LSP hints, diagnostics)
he: תצוגת כלי להצגת הקשר שמשויך למקום הסמן הנוכחי (עצות LSP, אבחונים)

en: Session
he: הפעלה

en: Session Management
he: ניהול הפעלות

[ctx: The special case of 'Delete unused meta-information after']
en: (never)
he: (אף פעם)

[ctx: The suffix of 'Delete unused meta-information after']
en: %v day | %v days
he[0]: יום
he[1]: יומיים
he[2]: %v ימים
he[3]: %v ימים

en: When a window is closed the documents opened only in this window are closed as well.
he: כשחלון נסגר המסמכים שפתוחים רק בחלון הזה נסגרים גם הם.

en: Plugins
he: תוספים

en: Plugin Manager
he: מנהל התוספים

en: User Feedback
he: משוב משתמש

en: Bad PATH value
he: ערך PATH (נתיב) שגוי

en: The path '%1' doesn't exist
he: הנתיב ‚%1’ לא קיים

en: You have unsaved changes. Do you want to apply the changes or discard them?
he: יש שינויים שלא שמרת. להחיל אותם או להתעלם מהם?

en: Here you can see all available Kate plugins. Those with a check mark are loaded, and will be loaded again the next time Kate is started.
he: כאן באפשרותך לראות את כל התוספים הזמינים של Kate. התוספים המסומנים טעונים כרגע וייטענו שוב בפעם הבאה ש־Kate יופעל.

en: Name
he: שם

en: Description
he: תיאור

en: <p>The document '%1' has been modified, but not saved.</p><p>Do you want to save your changes or discard them?</p>
he: <p>המסמך ‚%1’ נערך, אך לא נשמר.</p><p>לשמור את השינויים שלך או להתעלם מהם?</p>

en: Close Document
he: סגירת המסמך

en: Save As
he: שמירה בשם

en: New file opened while trying to close Kate, closing aborted.
he: נפתח קובץ חדש בעת סגירת Kate, הסגירה בוטלה.

en: Closing Aborted
he: הסגירה בוטלה

en: Starting Up
he: מפעיל

en: Reopening files from the last session...
he: פותח מחדש קבצים מההפעלה הקודמת...

en: Cannot pin untitled documents.
he: לא ניתן לנעוץ מסמכים ללא שם.

en: Cannot pin non local documents.
he: לא ניתן לנעוץ מסמכים שאינם מקומיים.

en: Rename file
he: שינוי שם קובץ

en: New file name
he: שם קובץ חדש

en: File "%1" could not be moved to "%2"
he: אי אפשר להעביר את הקובץ „%1” אל „%2”

en: Do you really want to delete file "%1"?
he: למחוק את „%1”?

en: Delete file
he: מחיקת קובץ

en: File "%1" could not be deleted.
he: אי אפשר למחוק את הקובץ „%1”.

en: &Other Application...
he: יישום &אחר…

en: Use this command to show or hide the view's statusbar
he: השתמש בפקודה זו כדי להציג או להסתיר את שורת המצב של התצוגה

en: Show &Tabs
he: הצגת &לשוניות

en: Use this command to show or hide the tabs for the views
he: השתמש בפקודה זו כדי להציג או להסתיר את הלשוניות לתצוגה

en: Sho&w Path in Titlebar
he: הצ&ג נתיב מלא בכותרת

en: Show the complete document path in the window caption
he: הצגת הנתיב המלא של המסמך בכותרת החלון

en: Show Navigation Bar
he: הצגת סרגל ניווט

en: &Window Color Scheme
he: &ערכת צבעי חלונות

en: &Previous Tab
he: הלשונית ה&קודמת

en: Focus the previous tab.
he: התמקדות בלשונית הקודמת.

en: &Next Tab
he: הלשונית ה&באה

en: Focus the next tab.
he: התמקד בלשונית הבאה

[ctx: @action Shortcut entry]
en: Switch to Tab %1
he: מעבר ללשונית %1

en: &Quick Open
he: פתיחה &מהירה

en: Open a form to quick open documents.
he: פתח חלון לפתיחה מהירה של מסמכים

en: Output
he: פלט

en: Create a new document
he: יצירת מסמך חדש

en: Open an existing document for editing
he: פתיחת מסמך קיים לעריכה

en: This lists files which you have opened recently, and allows you to easily open them again.
he: הצגת רשימת הקבצים שפתחת לאחרונה, בנוסף לאפשרות לפתוח אותם שוב בקלות.

en: Sa&ve All
he: שמירה של ה&כול

en: Save all open, modified documents to disk.
he: שמירה לכונן של כל המסמכים הפתוחים שנערכו.

en: Reload A&ll
he: טעינה של הכול מ&חדש

en: Reload all open documents.
he: טעינת כל המסמכים הפתוחים מחדש.

en: Copies the file path of the current file to clipboard.
he: העתקת נתיב הקובץ הנוכחי ללוח הגזירים.

en: Copy Filename
he: העתקת שם הקובץ

en: &Open Containing Folder
he: פתיחת תיקייה מכילה

[ctx: @action:inmenu]
en: Rename...
he: שינוי שם…

en: Renames the file belonging to the current document.
he: שינוי שם הקובץ ששייך למסמך הנוכחי.

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
he: מחיקה

en: Deletes the file belonging to the current document.
he: מחיקת הקובץ ששייך למסמך הנוכחי.

en: Properties
he: מאפיינים

en: Compare
he: השוואה

en: Use the Tabbar context menu to compare two documents
he: להשתמש בתפריט ההקשר של סרגל הלשוניות כדי להשוות שני מסמכים

en: Shows a hint how to compare documents.
he: הצגת רמז על איך להשוות מסמכים.

en: Close Orp&haned
he: סגירת י&תומים

en: Close all documents in the file list that could not be reopened, because they are not accessible anymore.
he: סגור את כל המסמכים ברשימת הקבצים שאין אפשרות לפתוח, כיוון שהם לא נגישים עוד.

en: Close the current document.
he: סגירת המסמך הנוכחי.

en: Close O&ther
he: סגירת ה&שאר

en: Close other open documents.
he: שגיאת שאר המסמכים הפתוחים.

en: Clos&e All
he: לס&גור הכול

en: Close all open documents.
he: שגירה של כל המסמכים הפתוחים.

en: &Reopen Latest Closed Document(s)
he: פתיחת המסמכים האחרונים ש&נסגרו

en: Reopen the document or documents that were most recently closed
he: לפתוח מחדש את המסמך או המסמכים שנסגרו בפעם האחרונה

en: Close &Window
he: &סגירת חלון

en: Close this window
he: סגירת החלון הזה

en: Quit the application
he: יציאה מהיישום

en: New &Window
he: &חלון חדש

en: Create a new window.
he: יצירת חלון חדש.

en: Open W&ith
he: פ&תיחה באמצעות

en: Open the current document using another application registered for its file type, or an application of your choice.
he: פתיחת המסמך הנוכחי באמצעות יישום אחר שרשום עבור סוג קובץ זה, או יישום אחר לבחירתך.

en: Configure the application's keyboard shortcut assignments.
he: הגדרת הקצאות קיצורי המקשים של היישום.

en: Configure which items should appear in the toolbar(s).
he: בחירת הפריטים שיופיעו בסרגלי הכלים.

en: Configure various aspects of this application and the editing component.
he: שינוי הגדרות של היבטים מסוימים של יישום זה ושל רכיב העריכה.

en: &Plugins Handbook
he: ספרון ההדרכה ל&תוספים

en: This shows help files for various available plugins.
he: הצגת קובצי עזרה לתוספים הזמינים השונים.

en: Sess&ions
he: ה&פעלות

[ctx: Menu entry Session->New Session]
en: &New Session
he: ה&פעלה חדשה

en: &Recent Sessions
he: הפעלות &אחרונות

en: &All Sessions
he: &כל ההפעלות

en: &Manage Sessions...
he: &ניהול הפעלות…

en: &Save Session
he: &שמירת הפעלה

en: Save Session &As...
he: שמירת ה&פעלה בשם…

en: Pin/Unpin Active Document
he: נעיצה/שחרור של המסמך הפעיל

en: Open Next Pinned Document
he: פתיחת המסמך הנעוץ הבא

en: Go to Previous Location
he: חזרה למקום הקודם

en: Go to Next Location
he: התקדמות למקום הבא

en: Show File Git History
he: הצגת היסטוריית Git של הקובץ

en: &Windows
he: &חלונות

en: This will close all open documents. Are you sure you want to continue?
he: פעולה זו תסגור את כל המסמכים הפתוחים. להמשיך?

en: Close all documents?
he: לסגור את כל המסמכים?

en: Close All
he: לסגור הכול

en: This will close all open documents beside the current one. Are you sure you want to continue?
he: פעולה זו תסגור את כל המסמכים הפתוחים חוץ מהנוכחי. להמשיך?

en: Close all documents beside current one?
he: לסגור את כל המסמכים חוץ מהנוכחי?

en: Close Others
he: לסגור את השאר

en: This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.
he: פעולה זו תסתיר את סרגל התפריטים ללחלוטין. אפשר להציג אותו שוב בלחיצה על %1.

en: Hide menu bar
he: הסתרת תפריט

en: You dropped the directory %1 into Kate. Do you want to open all files contained in it?
he: גררת את התיקייה %1 לתוך Kate. לפתוח את כל הקבצים שבה?

[ctx: @title:window]
en: Open Files Recursively
he: פתיחת קבצים ברקורסיה

[ctx: @action:button]
en: Open All Files
he: פתיחת כל הקבצים

en:  [read only]
he:  [קריאה בלבד]

en: Toolview Manager
he: מנהל תצוגת כלים

en: Sidebar Buttons
he: כפתורי סרגל צד

en: Focus Toolview
he: התמקדות על תצוגת כלי

en: Tool &Views
he: &תצוגות כלים

en: Show Side&bars
he: הצגת סרגלי &כלים

en: Hide All Tool Views
he: הסתרת כל תצוגות הכלים

en: Show %1
he: הצגת %1

en: Show %1 Button
he: הצגת כפתור %1

en: Focus %1
he: התמקדות על %1

en: Configure...
he: הגדרה…

en: Hide Button
he: הסתרת כפתור

en: Move To
he: העברה אל

en: Own Section
he: סעיף עצמי

en: One Down
he: אחד למטה

en: One Right
he: אחד ימינה

en: One Up
he: אחד למעלה

en: One Left
he: אחד שמאלה

en: Left Sidebar
he: סרגל שמאלי

en: Right Sidebar
he: סרגל ימני

en: Top Sidebar
he: סרגל עליון

en: Bottom Sidebar
he: סרגל תחתון

en: <qt>You are about to hide the sidebars. With hidden sidebars it is not possible to directly access the tool views with the mouse anymore, so if you need to access the sidebars again invoke <b>View &gt; Tool Views &gt; Show Sidebars</b> in the menu. It is still possible to show/hide the tool views with the assigned shortcuts.</qt>
he: <qt>הפעולה הזאת תסתיר את סרגלי הצד. עם סרגלי צד מוסתרים, אי אפשר אפשר לגשת ישירות לתצוגות הכלים באמצעות העכבר, לכן כדי לקבל גישה לסרגלי הצד שוב יש לגשת אל <b>תצוגה &gt; תצוגות כלים &gt; הצגת סרגלי צד</b> בתפריט. עדיין אפשרי להציג/להסתיר את תצוגות הכלים עם קיצורי המקשים המוקצים לכך.</qt>

en: Documents Modified on Disk
he: מסמכים ששונו בכונן

en: <qt>The documents listed below have changed on disk.<p>Select one or more at once, and press an action button until the list is empty.</p></qt>
he: <qt>המסמכים שמופיעים להלן השתנו בכונן.<p>נא לבחור אחד או יותר יחד, וללחוץ על כפתור הפעולה עד לפינוי הרשימה.</p></qt>

en: Filename
he: שם הקובץ

en: Status on Disk
he: מצב בכונן

en: Modified
he: שונה

en: Created
he: נוצר

en: Deleted
he: נמחק

en: &View Difference
he: הצגת ה&בדלים

en: Calculates the difference between the editor contents and the disk file for the selected document.
he: חישוב ההבדל בין תוכן העורך והקובץ בכונן למסמך הנבחר.

en: &Ignore Changes
he: הת&עלמות משינויים

en: Remove modified flag from selected documents
he: הסרת סימון שינוי מהמסמכים הנבחרים

en: Overwrite selected documents, discarding disk changes
he: שכתב את המסמכים הנבחרים, והתעלם מהשינויים בכונן

en: &Reload
he: &טעינה מחדש

en: Reload selected documents from disk
he: טעינת המסמכים מחדש מהכונן

en: Could not save the document 
    '%1'
he: לא ניתן לשמור את המסמך
    ‚%1’

en: Please install git to view diffs
he: נא להתקין git כדי לצפות בהבדלים

en: The diff command failed. Please make sure that git is installed and in your PATH.
he: הפקודה diff נכשלה. נא לודא ש־git מותקנת ונמצאת בנתיב (PATH) שלך.

en: Error Creating Diff
he: שגיאה ביצירת תיעוד הבדלים (diff)

en: [OLD]
he: [ישן]

en: [NEW]
he: [חדש]

en: Search...
he: חיפוש…

en: Copy all text to clipboard
he: העתקת כל הטקסט ללוח הגזירים

en: Clear all messages
he: פינוי כל ההודעות

[ctx: @info]
en: Error
he: שגיאה

[ctx: @info]
en: Warning
he: אזהרה

[ctx: @info]
en: Info
he: מידע

[ctx: @info]
en: Log
he: יומן

en: Save As (%1)
he: שמירה בשם (%1)

en: Save Documents
he: שמירת מסמכים

en: The document "%1" has been modified. Do you want to save your changes or discard them?
he: המסמך „%1” נערך. לשמור את השינויים או לבטל אותם?

en: <qt>The following documents have been modified. Do you want to save them before closing?</qt>
he: <qt>המסמכים הבאים נערכו. לשמור אותם לפני הסגירה? </qt>

en: Documents
he: מסמכים

en: Location
he: מקום

en: Se&lect All
he: &בחירה בהכול

en: Data you requested to be saved could not be written. Please choose how you want to proceed.
he: לא ניתן לכתוב את המידע שבחרת לשמור. נא לבחור איך להמשיך.

[ctx: @menu:action]
en: Copy Location
he: העתקת מקום

[ctx: @menu:action]
en: Copy Filename
he: העתקת שם הקובץ

en: Split Ve&rtical
he: &פיצול אנכי

en: Split the currently active view vertically into two views.
he: פיצול אנכי של התצוגה הפעילה כרגע לשתי תצוגות.

en: Split &Horizontal
he: פי&צול אופקי

en: Split the currently active view horizontally into two views.
he: פיצול אופקי של התצוגה הפעילה כרגע לשתי תצוגות.

en: Move Document to New Vertical Split
he: העברת המסמך לפיצול אנכי חדש

en: Split the currently active view vertically into two views and move the currently active document to right view.
he: פיצול התצוגה הפעילה הנוכחית אנכית לשתי תצוגות והעברת המסמך הפעיל כרגע לתצוגה הימנית.

en: Move Document to New Horizontal Split
he: העברת המסמך לפיצול אופקי חדש

en: Split the currently active view horizontally into two views and move the currently active document to view below.
he: פיצול התצוגה הפעילה הנוכחית אופקית לשתי תצוגות והעברת המסמך הפעיל כרגע לתצוגה שמתחת.

en: Cl&ose Current View
he: &סגירת תצוגה נוכחית

en: Close the currently active split view
he: סגירת התצוגה המפוצלת הפעילה כרגע

en: Close Inactive Views
he: סגירת תצוגות לא פעילות

en: Close every view but the active one
he: סגירת כל התצוגות פרט לנוכחית

en: Hide Inactive Views
he: הסתרת תצוגות לא פעילות

en: Hide every view but the active one
he: הסתרת כל התצוגות חוץ מהפעילה

en: Toggle Orientation
he: שינוי כיוון

en: Toggles the orientation of the current split view
he: שינוי כיוון התצוגה המפוצלת

en: Next Split View
he: התצוגה המפוצלת הבאה

en: Make the next split view the active one.
he: הפיכת התצוגה המפוצלת הבאה לתצוגה הפעילה.

en: Previous Split View
he: התצוגה המפוצלת הקודמת

en: Make the previous split view the active one.
he: הפיכת התצוגה המפוצלת הקודמת לתצוגה הפעילה.

en: Left Split View
he: תצוגה מפוצלת שמאלה

en: Make the split view intuitively on the left the active one.
he: פיצול התצוגה שמאלה ביחס לפעילה.

en: Right Split View
he: תצוגה מפוצלת ימינה

en: Make the split view intuitively on the right the active one.
he: פיצול התצוגה ימינה ביחס לפעילה.

en: Upward Split View
he: תצוגה מפוצלת כלפי מעלה

en: Make the split view intuitively upward the active one.
he: פיצול התצוגה כלפי מעלה ביחס לפעילה.

en: Downward Split View
he: תצוגה מפוצלת כלפי מטה

en: Make the split view intuitively downward the active one.
he: פיצול התצוגה כלפי מטה ביחס לפעילה.

en: Move Splitter Right
he: הזזת המפריד ימינה

en: Move the splitter of the current view to the right
he: הזזת המפריד של התצוגה הנוכחית ימינה

en: Move Splitter Left
he: הזזת המפריד שמאלה

en: Move the splitter of the current view to the left
he: הזזת המפריד של התצוגה הנוכחית שמאלה

en: Move Splitter Up
he: העלאת המפריד מעלה

en: Move the splitter of the current view up
he: העלאת המפריד של התצוגה הנוכחית מעלה

en: Move Splitter Down
he: הורדת המפריד מטה

en: Move the splitter of the current view down
he: הורדת המפריד של התצוגה הנוכחית מטה

en: Focus Navigation Bar
he: התמקדות בסרגל הניווט

en: Focus the navigation bar
he: התמקדות על שורת הניווט

en: Welcome Page
he: עמוד קבלת פנים

en: Show the welcome page
he: הצגת עמוד קבלת הפנים

en: Toggle Scroll Synchronization
he: החלפת מצב סנכרון גלילה

en: Toggle scroll synchronization for the current view
he: החלפת מצב סנכרון גלילה לתצוגה הנוכחית

en: Detach Active Document
he: ניתוק המסמך הפעיל

en: Opens the active document in a new window and closes it in the current window
he: פתיחת המסמך הפעיל בחלון חדש וסגירתו בחלון הנוכחי

en: <p>You are attempting to open one or more large files:</p><ul>%1</ul><p>Do you want to proceed?</p><p><strong>Beware that kate may stop responding for some time when opening large files.</strong></p>
he: <p>ניסית לפתוח קובץ גדול אחד או יותר:</p><ul>%1</ul><p>להמשיך? </p><p><strong>נא לשים לב ש־kate עשוי להפסיק להגיב למשך זמן מה בעת פתיחת קבצים גדולים.</strong></p>

en: Opening Large File
he: קובץ גדול נפתח

en: %1 cannot open folders
he: %1 לא יכול לפתוח תיקיות

en: The plugin required to open folders was not found
he: התוסף הנחוץ לפתיחת תיקיות לא נמצא

en: In order to open folders, the <b>%1</b> plugin must be enabled. Enable it?
he: כדי לפתוח תיקיות, יש להפעיל את התוסף <b>%1</b>. להפעיל אותו?

[ctx: @title:window]
en: Open Folder
he: פתיחת תיקייה

[ctx: @action:button]
en: Enable
he: הפעלה

en: Failed to enable <b>%1</b> plugin
he: הפעלת התוסף <b>%1</b> נכשלה

en: The file '%1' does not exist
he: הקובץ ‚%1’ לא קיים

en: Synchronize Scrolling
he: סנכרון גלילה

en: Synchronize scrolling of this split-view with other synchronized split-views
he: סנכרון הגלילה של התצוגה המפוצלת הזאת עם תצוגות מפוצלות מסונכרנות אחרות

en: Click here to switch to the Quick Open view.
he: לחיצה כאן תעביר לתצוגת הפתיחה המהירה.

en: Control view space splitting
he: שליטה על הרווח בין התצוגות

en: Currently, there is one more document open. To see all open documents, switch to the Quick Open view by clicking here. | Currently, there are %1 more documents open. To see all open documents, switch to the Quick Open view by clicking here.
he[0]: נכון לעכשיו, יש עוד מסמך פתוח. כדי לצפות בכל המסמכים הפתוחים, ניתן לעבור לתצוגת הפתיחה המהירה על ידי לחיצה כאן.
he[1]: נכון לעכשיו, יש עוד שני מסמכים פתוחים. כדי לצפות בכל המסמכים הפתוחים, ניתן לעבור לתצוגת הפתיחה המהירה על ידי לחיצה כאן.
he[2]: נכון לעכשיו, יש עוד %1 מסמכים פתוחים. כדי לצפות בכל המסמכים הפתוחים, ניתן לעבור לתצוגת הפתיחה המהירה על ידי לחיצה כאן.
he[3]: נכון לעכשיו, יש עוד %1 מסמכים פתוחים. כדי לצפות בכל המסמכים הפתוחים, ניתן לעבור לתצוגת הפתיחה המהירה על ידי לחיצה כאן.

en: &Close Tab
he: &סגירת לשונית

en: Close &Other Tabs
he: לסגור את &שאר הלשוניות

en: Close All &Tabs
he: לסגור את &כל הלשוניות

en: D&etach Document
he: &ניתוק המסמך

en: Opens the document in a new window and closes it in the current window
he: פתיחת המסמך בחלון חדש וסגירתו בחלון הנוכחי

en: Compare with Active Document
he: השוואה מול המסמך הפעיל

en: Compare with Active Document Using
he: השוואה מול המסמך הפעיל בעזרת

en: Unpin Document
he: שחרור נעיצת מסמך

en: Pin Document
he: נעיצת מסמך

en: Can not open %1
he: לא ניתן לפתוח את %1

en: No toolview found for name: '%1'. Is the plugin for it disabled or the name is misspelled?
he: לא נמצאה תצוגת כלי לשם: ‚%1’. האם התוסף מושבת או שהשם כתוב לא נכון?

en: Script error. Expected a toolview name. Available: %1
he: שגיאת סקריפט. אמור להיות שם של תצוגת כלי. זמינים: %1

en: Scripting
he: סקריפטים

en: 'showtoolview $toolview_name'. Show a toolview panel. Available panels: %1
he: ‚showtoolview $toolview_name’. הצגת לוח תצוגת כלי. לוחות זמינים: %1

en: 'showtoolview $toolview_name'. Hide a toolview panel. Available panels: %1
he: ‚showtoolview $toolview_name’. הסתרת לוח תצוגת כלי. לוחות זמינים: %1

[ctx: The text is shown as a placeholder in an input line edit, keep it short]
en: Search files in all projects (right click to configure)
he: חיפוש קבצים בכל המיזמים (לחיצה ימנית להגדרה)

[ctx: The text is shown as a placeholder in an input line edit, keep it short]
en: Search files in current project (right click to configure)
he: חיפוש קבצים במיזם הנוכחי (לחיצה ימנית להגדרה)

en: All Projects
he: כל המיזמים

en: Current Project
he: המיזם הנוכחי

en: Fuzzy Filtering
he: סינון מעורפל

en: Wildcard Filtering
he: סינון עם תווי הכללה

en: Project: %1
he: מיזם: %1

en: Manage Sessions
he: ניהול הפעלות

en: Session Chooser
he: בורר ההפעלות

en: Restore
he: שחזור

en: Session will be deleted on dialog close
he: ההפעלה תימחק עם סגירת החלונית

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, m_filterBox)
en: Filter Sessions
he: סינון הפעלות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_sessionList)
en: Session Name
he: שם ההפעלה

note: i18n: The number of open documents i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_sessionList)
en: Files
he: קבצים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_sessionList)
en: Last opened
he: האחרון שנפתח

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_openButton)
en: &Open
he: &פתיחה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonNewSession) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_newButton)
en: New Session
he: הפעלה חדשה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_templateButton)
en: Open as Template
he: פתיחה כתבנית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_dontAskCheckBox)
en: Don't ask again
he: לא לשאול שוב

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_copyButton)
en: Duplicate...
he: שכפול…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_renameButton)
en: &Rename...
he: &שינוי שם…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_deleteButton)
en: Delete
he: מחיקה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_closeButton)
en: Close
he: סגירה

en: Session '%1' is already opened in another Kate instance. Switch to that or reopen in this instance?
he: ההפעלה ‚%1’ כבר פתוחה בעותק אחר של Kate. לעבור אליה או לפתוח מחדש בעותק הזה?

[ctx: @action:button]
en: Switch to Instance
he: מעבר למופע

[ctx: @action:button]
en: Reopen
he: לפתוח מחדש

en: The session could not be renamed to "%1". Failed to write to "%2"
he: אי אפשר לשנות את שם הפעלה ל־„%1”. הכתיבה אל „%2” נכשלה

en: Session Renaming
he: שינוי שם ההפעלה

en: Session name:
he: שם ההפעלה:

en: There is already an existing session with your chosen name: %1
    Please choose a different one.
he: יש כבר הפעלה פתוחה בשם שבחרת: %1
    נא לבחור שם אחר.

en: To save a session, you must specify a name.
he: כדי לשמור הפעלה, יש לתת לה שם.

en: Specify a name for this session
he: נא לציין שם להפעלה הזאת

en: Specify a new name for session: %1
he: ציון שם חדש להפעלה: %1

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbAppStartup)
en: Application Startup Behavior
he: התנהגות בעליית היישום

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, startNewSessionRadioButton)
en: &Start new session
he: ה&תחלת הפעלה חדשה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, loadLastUserSessionRadioButton)
en: &Load last used session
he: טעינת ההפעלה &אחרונה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, manuallyChooseSessionRadioButton)
en: &Manually choose a session
he: בחירת הפעלה באופן &ידני

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Application Startup/Shutdown Behavior
he: התנהגות בעליית/סגירת היישום

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Automatically save and restore:
he: שמירה ושחזור אוטומטית:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, stashNewUnsavedFiles)
en: Newly-created unsaved files
he: קבצים חדשים שנוצרו וטרם נשמרו

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, stashUnsavedFilesChanges)
en: Files with unsaved changes
he: קבצים עם שינויים שלא נשמרו

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, showWelcomeViewForNewWindow)
en: If disabled, an untitled document will be shown for new windows.
he: אם האפשרות כבויה, מסמך ללא שם יופיע בחלונות חדשים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showWelcomeViewForNewWindow)
en: Show welcome view for new windows
he: הצגת תצוגת קבלת פנים בחלונות חדשים

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, modCloseAfterLast)
en: If enabled, the application will shutdown when the last file being edited is closed, otherwise a blank page will open so that you can start a new file.
he: אם האפשרות פעילה, היישום יכבה כאשר הקובץ האחרון בעריכה נסדר, אחרת ייפתח עמוד ריק כדי לאפשר לך להתחיל לערוך קובץ חדש.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, modCloseAfterLast)
en: Close the application entirely when the last file is closed
he: סגירת היישום לחלוטין לאחר סגירת הקובץ האחרון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, winClosesDocuments)
en: Close documents with the window they belong to
he: סגירת מסמכים עם החלון לו הם שייכים

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbElements)
en: Session Elements
he: רכיבי הפעלות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: The session contains the list of open documents, recently opened files list, bookmarks, cursor position etc. When the session is loaded all elements are restored.
he: ההפעלה מכילה את רשימת המסמכים הפתוחים, קבצים שנפתחו לאחרונה, סימניות, מקום הסמן וכו׳. כאשר ההפעלה נטענת כל הרכיבים האלה משוחזרים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Maximum number of entries in recent file list:
he: כמות הרשומות המרבית ברשימת הקבצים האחרונים:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, restoreVC)
en: Check this if you want all your views and frames restored each time you open the application.
he: יש לסמן את האפשרות הזאת כדי שכל הצפיות והמסגרות שלך ישוחזרו עם כל פתיחה של היישום.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, restoreVC)
en: Include &window configuration
he: ל&כלול תצורת חלונות

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, saveMetaInfos)
en: Check this if you want document configuration like for example bookmarks to be saved past editor sessions. The configuration will be restored if the document has not changed when reopened.
he: יש לסמן כדי לתעד הגדרות כגון סימניות לשמירה בין הפעלות של העורך. ההגדרות תשוחזרנה אם המסמך לא נערך כשנפתח מחדש.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, saveMetaInfos)
en: Keep &meta-information past sessions
he: שמירת ההפעלות הקודמות על פרטי ה&על

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Delete unused meta-information after:
he: מ&חיקת נתוני על ללא שימוש לאחר:

en: Welcome to %1
he: ברוך בואך ל־%1

en: Recent Documents and Projects
he: מסמכים או מיזמים אחרונים

en: Recent Documents
he: מסמכים אחרונים

en: No recent documents or projects
he: אין מסמכים או מיזמים אחרונים

en: No recent documents
he: אין מסמכים אחרונים

en: No saved sessions
he: אין הפעלות שמורות

en: Open Selected Files...
he: פתיחת הקבצים הנבחרים…

en: Copy &Location
he: העתקת מ&קום

en: &Remove
he: הס&רה

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QScrollArea, WelcomeView)
en: Welcome
he: ברוך בואך

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonNewFile)
en: New File
he: קובץ חדש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonOpenFolder)
en: Open Folder...
he: פתיחת תיקייה…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelRecentItems)
en: Recent Files
he: קבצים אחרונים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonOpenFile)
en: Open File...
he: פתיחת קובץ…

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonClearRecentItems)
en: Clear Recent Files
he: פינוי קבצים אחרונים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelHelp)
en: Help
he: עזרה

note: i18n: ectx: property (text), widget (KUrlLabel, labelHomepage)
en: Visit homepage
he: ביקור באתר הבית

note: i18n: ectx: property (text), widget (KUrlLabel, labelContribute)
en: Get involved
he: השתתפות

note: i18n: ectx: property (text), widget (KUrlLabel, labelHandbook)
en: Read handbook
he: לקריאת ספרון ההדרכה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSavedSessions)
en: Saved Sessions
he: הפעלות שמורות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonManageSessions)
en: Manage Sessions...
he: ניהול הפעלות…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxShowForNewWindow)
en: Show welcome page for new window
he: הצגת מסך קבלת פנים בחלונות חדשים
