kate - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Error! No keys found...
he: שגיאה! לא נמצאו מפתחות…

en: Error finding key:
he: שגיאה באיתור מפתח:

en: Error in symmetric encryption:
he: שגיאה בהצפנה סימטרית:

en: Encryption Failed:
he: ההצפנה נכשלה:

en: GPG Plugin
he: תוסף GPG

en: GPG Decrypt current document
he: פענוח GPG של המסמך הנוכחי

en: GPG Encrypt current document
he: הצפנת GPG של המסמך הנוכחי

en: <b>GPG Plugin Settings</b>
he: <b>הגדרות תוסף GPG</b>

en: Key ID
he: מזהה מפתח

en: A search string used to filter keys by available email addresses
he: מחרוזת חיפוש שמשמשת לסינון מפתחות על ידי כתובות דוא״ל זמינות

en: Selected GPG Key finerprint for encryption
he: טביעת אצבע של מפתח GPG שנבחר להצפנה

en: <b>To: Email address used for encryption</b>
he: <b>אל: כתובת דוא״ל שמשמשת להצפנה</b>

en: Select an email address to which to encrypt.
    Only mail addresses associated with your currently selected
    key fingerprint are available.
he: נא לבחור את כתובת הדוא״ל אליה להצפין.
    רק כתובות דוא״ל שמשויכות לטביעת אצבע המפתח הנוכחית שנבחרה
    זמינות.

en: This is your currently selected GPG key fingerprint that will be used for encryption.
he: זאת טביעת אצבע ה־GPG הנוכחית שנבחרה שייעשה בה שימוש להצפנה.

en: Save as ASCII encoded (.asc/.gpg)
he: שמירה בקידוד ASCII ‏(‎.asc‏/‎.gpg)

en: Enable symmetric encryption
he: הפעלת הצפנה סימטרית

en: Show only keys for which a private key is available
he: להציג רק מפתחות שיש להן מפתח פרטי זמין

en: Hide Expired Keys
he: הסתרת מפתחות שתוקפם פג

en: Attempted double encryption detected!
    Encrypting more than once is disabled for now...
he: התגלה ניסיון להצפין פעמיים!
    הצפנה של יותר מפעם אחת מושבתת לעת עתה…

en: Error! No views available...
he: אזהרה! אין תצוגות זמינות…

en: Error Decrypting Text! Document is empty...
he: שגיאה בפענוח הטקסט! המסמך ריק…

en: Error Decrypting Text! No fingerprint selected...
he: שגיאה בפענוח הטקסט! לא נבחרה טביעת אצבע…

en: Error Decrypting Text!
    No matching fingerprint found!
    Or this is not a GPG encrypted text...
he: שגיאה בפענוח הטקסט!
    לא נמצאה טביעת אצבע מתאימה!
    או שזה לא טקסט בהצפנת GPG…

en: Error Decrypting Text!
he: שגיאה בפענוח הטקסט!

en: Error Encrypting Text! No document available...
he: שגיאה בהצפנת טקסט! אין מסמך זמין…

en: Error Encrypting Text! Document is empty...
he: שגיאה בהצפנת הטקסט! המסמך ריק…

en: Error Encrypting Text!
    No fingerprint selected...
he: שגיאה בהצפנת הטקסט!
    לא נבחרה טביעת אצבע…

en: Attempted double encryption detected! Encrypting twice is disabled for now...
he: התגלה ניסיון להצפין פעמיים! הצפנה כפולה מושבתת לעת עתה…

en: Error Encrypting Text! No Matching Fingerprint found...
he: שגיאה בהצפנת הטקסט! לא נמצאה טביעת אצבע מתאימה…

en: Error Encrypting Text!
he: שגיאה בהצפנת טקסט!

en: Key Fingerprint
he: טביעת אצבע של מפתח

en: Creation Date
he: תאריך יצירה

en: Expiry Date
he: תאריך תפוגה

en: Key Length
he: אורך מפתח

en: User IDs
he: מזהי משתמשים
