katekonsoleplugin - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Terminal
he: מסוף

[ctx: @action]
en: &Pipe to Terminal
he: &ניתוב למסוף

[ctx: @action]
en: S&ynchronize Terminal with Current Document
he: &סנכרון המסוף עם המסמך הנוכחי

[ctx: @action]
en: Run Current Document
he: הרצת המסמך הנוכחי

[ctx: @action]
en: S&how Terminal Panel
he: ה&צגת לוח מסוף

[ctx: @action]
en: &Focus Terminal Panel
he: התמ&קדות בלוח המסוף

[ctx: @action]
en: &Split Terminal Vertically
he: &פיצול המסוף אנכית

[ctx: @action]
en: &Split Terminal Horizontally
he: פיצול המסוף &אופקית

[ctx: @action]
en: &New Terminal Tab
he: לשונית מסוף &חדשה

en: Konsole not installed. Please install konsole to be able to use the terminal.
he: Konsole לא מותקן. נא להתקין את konsole כדי לאפשר שימוש במסוף.

en: Do you really want to pipe the text to the console? This will execute any contained commands with your user rights.
he: לנתב את הטקסט למסוף? עשוי להפעיל פקודות כלולות כלשהן עם הרשאות המשתמש שלך.

en: Pipe to Terminal?
he: האם לנתב למסוף?

en: Pipe to Terminal
he: ניתוב למסוף

en: Not a local file: '%1'
he: לא קובץ מקומי: ‚%1’

en: Do you really want to Run the document ?
    This will execute the following command,
    with your user rights, in the terminal:
    '%1'
he: להריץ את המסמך?
    הפעולה הזאת תפעיל את הפקודה הבאה,
    עם הרשאות המשתמש שלך, במסוף:
    ‚%1’

en: Run in Terminal?
he: להריץ במסוף?

en: Run
he: הרצה

[ctx: @action]
en: &Hide Terminal Panel
he: ה&סתרת לוח מסוף

en: Defocus Terminal Panel
he: ביטול מיקוד ללוח מסוף

en: Focus Terminal Panel
he: התמקדות על לוח מסוף

en: Terminal Synchronization Mode
he: מצב סנכרון מסוף

en: &Don't synchronize terminal tab with current document
he: לא &לסנכרן את לשונית המסוף עם המסמך הנוכחי

en: &Automatically synchronize the current terminal tab with the current document when possible
he: ל&סנכרן את לשונית המסוף הנוכחית מול המסמך הנוכחי אוטומטית כשאפשר

en: &Automatically create a terminal tab for the directory of the current document and switch to it
he: לי&צור לשונית מסוף לתיקיית המסמך הנוכחי ולעבור אליה

en: Run in terminal
he: הרצה במסוף

en: &Remove extension
he: ה&סרת סיומת

en: Prefix:
he: קידומת:

en: &Show warning next time
he: להציג א&זהרה בפעם הבאה

en: The next time '%1' is executed, make sure a warning window will pop up, displaying the command to be sent to terminal, for review.
he: עם ההפעלה הבאה של ‚%1’, נא לוודא שיקפוץ חלון אזהרה, שיציג את הפקודה שתישלח למסוף, לסקירה.

en: Set &EDITOR environment variable to 'kate -b'
he: לה&גדיר את משתנה הסביבה EDITOR ל־‚kate -b’

en: Important: The document has to be closed to make the console application continue
he: חשוב: יש לסגור את המסמך כדי לאפשר ליישום המסוף להמשיך

en: Hide Konsole on pressing 'Esc'
he: להסתיר את Konsole בלחיצה על ‚Esc’

en: This may cause issues with terminal apps that use Esc key, for e.g., vim. Add these apps in the input below (Comma separated list)
he: יכול לגרום לבעיות עם יישומי מסוף שמשתמשים במקש Esc, למשל: vim. יש להוסיף את היישומים האלה בקלט שלהלן (רשימה מופרדת בפסיקים)

en: Terminal Settings
he: הגדרות מסוף

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
he: &כלים
