kate - en to he translation catalogue (82 entries)

[ctx: @title:window]
en: Connection Wizard
he: אשף חיבור

[ctx: @title Wizard page title]
en: Database Driver
he: מנהל תפעול מסד נתונים

[ctx: @title Wizard page subtitle]
en: Select the database driver
he: נא לבחור את מנהל תפעול מסד הנתונים

[ctx: @label:listbox]
en: Database driver:
he: מנהל תפעול מסד נתונים:

[ctx: @title Wizard page title]
en: Connection Parameters
he: משתני חיבור

[ctx: @title Wizard page subtitle]
en: Please enter connection parameters
he: נא למלא את משתני החיבור

[ctx: @item Spinbox special value]
en: Default
he: ברירת מחדל

[ctx: @label:textbox]
en: Hostname:
he: שם מארח:

[ctx: @label:textbox]
en: Username:
he: שם משתמש:

[ctx: @label:textbox]
en: Password:
he: סיסמה:

[ctx: @label:spinbox]
en: Port:
he: פתחה:

[ctx: @label:textbox]
en: Database name:
he: שם מסד הנתונים:

[ctx: @label:textbox]
en: Connection options:
he: אפשרויות חיבור:

en: Unable to connect to database.
he: לא ניתן להתחבר למסד הנתונים.

[ctx: @title Wizard page subtitle]
en: Please enter the SQLite database file path.
    If the file does not exist, a new database will be created.
he: נא למלא את הנתיב לקובץ מסד נתוני SQLite.
    אם הקובץ לא קיים, מסד נתונים חדש ייווצר.

en: Database files
he: קובצי מסד נתונים

en: All files
he: כל הקבצים

[ctx: @label:textbox]
en: Path:
he: נתיב:

[ctx: @info]
en: Unable to connect to database.<nl/><message>%1</message>
he: לא ניתן להתחבר למסד הנתונים.<nl/><message>%1</message>

[ctx: @title Wizard page title]
en: Connection Name
he: שם החיבור

[ctx: @title Wizard page subtitle]
en: Enter a unique connection name
he: נא למלא שם ייחודי לחיבור

[ctx: @label:textbox]
en: Connection name:
he: שם החיבור:

[ctx: @action:intoolbar]
en: Resize columns to contents
he: התאמת רוחב העמודות לתוכן

[ctx: @action:intoolbar]
en: Resize rows to contents
he: התאמת גובה השורות לתוכן

[ctx: @action:intoolbar]
en: Copy
he: העתקה

[ctx: @action:intoolbar]
en: Export...
he: ייצוא…

[ctx: @action:intoolbar]
en: Clear
he: פינוי

[ctx: @action:intoolbar]
en: Use system locale
he: להשתמש בהגדרות האזוריות של המערכת

[ctx: @info]
en: Unable to open file <filename>%1</filename>
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ <filename>%1</filename>

[ctx: @title:window]
en: Export Wizard
he: אשף ייצוא

[ctx: @title Wizard page title]
en: Output Target
he: יעד פלט

[ctx: @title Wizard page subtitle]
en: Select the output target.
he: נא לבחור את יעד הפלט.

[ctx: @option:radio Output target]
en: Current document
he: המסמך הנוכחי

[ctx: @option:radio Output target]
en: Clipboard
he: לוח גזירים

[ctx: @option:radio Output target]
en: File
he: קובץ

en: Comma Separated Values
he: ערכים מופרדים בפסיקים

[ctx: @title Wizard page title]
en: Fields Format
he: מבנה שדות

[ctx: @title Wizard page subtitle]
en: Select fields format.
    Click on "Finish" button to export data.
he: נא לבחור מבנה שדות.
    לחיצה על „סיום” תייצא את הנתונים.

[ctx: @title:group]
en: Headers
he: כותרות

[ctx: @option:check]
en: Export column names
he: ייצוא שמות העמודות

[ctx: @option:check]
en: Export line numbers
he: ייצוא מספרי השורות

[ctx: @title:group]
en: Quotes
he: ציטטות

[ctx: @option:check]
en: Quote strings
he: מחרוזות מצוטטות

[ctx: @option:check]
en: Quote numbers
he: מספרים מצוטטים

[ctx: @label:textbox]
en: Character:
he: תו:

[ctx: @title:group]
en: Delimiters
he: מפרידים

[ctx: @label:textbox]
en: Field delimiter:
he: מפריד שדות:

[ctx: @option:check]
en: Save and restore connections in Kate session
he: שמירת ושחזור החיבורים בהפעלת Kate

[ctx: @title:group]
en: Output Customization
he: התאמת פלט

[ctx: @title:window]
en: SQL ConfigPage Settings
he: הגדרות עמוד תצורת SQL

[ctx: @title:window]
en: SQL Schema
he: סכמת SQL

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Connection...
he: הוספת חיבור…

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Connection
he: הסרת חיבור

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit Connection...
he: עריכת חיבור…

[ctx: @action:inmenu]
en: Reconnect
he: התחברות מחדש

[ctx: @action:intoolbar]
en: Connection
he: חיבור

[ctx: @action:inmenu]
en: Run Query
he: הרצת שאילתה

[ctx: @title:column]
en: Context
he: הקשר

[ctx: @title:column]
en: Text Color
he: צבע טקסט

[ctx: @title:column]
en: Background Color
he: צבע רקע

[ctx: @item:intable]
en: Text
he: טקסט

[ctx: @item:intable]
en: Number
he: מספר

[ctx: @item:intable]
en: Bool
he: בוליאני

[ctx: @item:intable]
en: Date & Time
he: תאריך ושעה

[ctx: @item:intable]
en: NULL
he: NULL/ריק

[ctx: @item:intable]
en: BLOB
he: גוש נתונים

[ctx: @title:window]
en: SQL Text Output
he: פלט טקסט SQL

[ctx: @title:window]
en: SQL Data Output
he: פלט נתונים של SQL

[ctx: @title:column]
en: Database schema
he: סכמת מסד נתונים

[ctx: @title Folder name]
en: Tables
he: טבלאות

[ctx: @title Folder name]
en: Views
he: תצוגות

[ctx: @title Folder name]
en: System Tables
he: טבלאות מערכת

[ctx: @action:inmenu Context menu]
en: Select Data
he: בחירת נתונים

[ctx: @action:inmenu Submenu title]
en: Generate
he: יצירה

[ctx: @action:inmenu Context menu]
en: Refresh
he: ריענון

en: Prepare Statement Failure
he: הכנת ההכרזה נכשלה

en: <p>Preparing the query failed with the following error: %1</p><p>Do you want to continue without preparing the query?</p>
he: <p>הכנת השאילתה נכשלה עם השגיאה הבאה: %1</p><p>להמשיך ללא הכנת השאילתה?</p>

[ctx: @info]
en: Query completed successfully
he: השאילתה הושלמה בהצלחה

[ctx: @info]
en: %1 record selected | %1 records selected
he[0]: רשומה נבחרה
he[1]: שתי רשומות נבחרו
he[2]: %1 רשומות נבחרו
he[3]: %1 רשומות נבחרו

[ctx: @info]
en: %1 row affected | %1 rows affected
he[0]: שורה הושפעה
he[1]: שתי שורות הושפעו
he[2]: %1 שורות הושפעו
he[3]: %1 שורות הושפעו

note: i18n: ectx: ToolBar (SQLConnectionsToolBar)
en: SQL Connections Toolbar
he: סרגל כלי חיבורים ל־SQL

note: i18n: ectx: ToolBar (SQLToolBar)
en: SQL Toolbar
he: סרגל כלים ל־SQL
