katekonsoleplugin - en to hne translation catalogue (8 entries)

en: You do not have enough karma to access a shell or terminal emulation
hne: सैल या टर्मिनल एमुलेसन तक पहुंचे बर आप मन तिर बहुत कर्मा नइ हे

en: Terminal
hne: टर्मिनल

en: Do you really want to pipe the text to the console? This will execute any contained commands with your user rights.
hne: का आप मन सचमुच पाठ ल कंसोल मं पाइप करना चाहथो ? ए आप मन के कमइया अधिकारों के साथ कोनो निहित कमांड ल चला देही.

en: Pipe to Terminal?
hne: टर्मिनल मं पाइप करव?

en: Pipe to Terminal
hne: टर्मिनल मं पाइप करव

en: &Automatically synchronize the terminal with the current document when possible
hne: जब संभव हो अभी हाल के कागद के साथ टर्मिनल ल अपने अपन सिंक्रोनाइज करव (&A)

en: Terminal Settings
hne: टर्मिनल सेटिंग

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
hne: औजार (&T)
