katexmltools - en to hne translation catalogue (14 entries)

en: &Insert Element...
hne: अवयव भरव... (&I)

en: &Close Element
hne: अवयव बन्द करव (&C)

en: Assign Meta &DTD...
hne: मेटा डीटीडी आबंटित करव... (&D)

en: Assign Meta DTD in XML Format
hne: एक्सएमएल फार्मेट मं मेटा डीटीडी आबंटित करव...

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
hne: अभी हाल के फाइल ल कागद किसिम "%1" के रूप मं पहिचाना गे हे. ए कागद किसिम बर मेटा डीटीडी अब लोड होही

en: Loading XML Meta DTD
hne: एक्सएमएल मेटा डीटीडी लोड करत हे

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
hne: फाइल '%1'  खोले नइ जा सकिस. सर्वर हर गलती लहुटाइस.

en: XML Plugin Error
hne: एक्सएमएल प्लगइन गलती

en: Insert XML Element
hne: एक्सएमएल अवयव भरव

en: Enter XML tag name and attributes ("<", ">" and closing tag will be supplied):
hne: एक्सएमएल टैग नाम अउ विसेसता भरव.  ("<", ">"  अउ बन्द टैग के आपूर्ति होही):

en: The file '%1' could not be parsed. Please check that the file is well-formed XML.
hne: फाइल '%1' पार्स्ड कर नइ सकिस. किरपा करके, जांचव कि फाइल अच्छा से एक्सएमएल फार्म्ड हे.

en: Analyzing meta DTD...
hne: मेटा डीटीडी विस्लेसन में

en: Cancel
hne: खारिज करव

note: i18n: ectx: Menu (xml)
en: &XML
hne: एक्सएमएल (&X)
