katefilebrowserplugin - en to hne translation catalogue (6 entries)

en: Bookmarks
hne:  निसानी

en: Current Document Folder
hne: अभी हाल के कागद फोल्डर

en: Toolbar
hne: औजार पट्टी

en: A&vailable actions:
hne: मिलत काम: (&v)

en: S&elected actions:
hne: चुनी गे काम: (&e)

en: Filesystem Browser
hne: फाइलसिसटम ब्राउजर
