katetextfilter - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: You are not allowed to execute arbitrary external applications. If you want to be able to do this, contact your system administrator.
hr: Nemate dopuštenja za izvršavanje vanjskih arbitrarnih aplikacija. Ako želite imati ovu mogućnost kontaktirajte vašeg administrator sustava.

en: Access Restrictions
hr: Ograničenja pristupa

en: Usage: textfilter COMMAND
hr: Upotreba: textfilter NAREDBA

en: <qt><p>Usage: <code>textfilter COMMAND</code></p><p>Replace the selection with the output of the specified shell command.</p></qt>
hr: <qt><p>Upotreba: <code>textfilter NAREDBA</code></p><p>Zamjena odabira ispisom navedene naredbe ljuske.</p></qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
hr: &Alati
