katexmltools - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: &Insert Element...
hr: &Umetni element …

en: &Close Element
hr: &Zatvori element

en: Assign Meta &DTD...
hr: Dodijeli meta &DTD …

en: Assign Meta DTD in XML Format
hr: Dodijeli meta &DTD u XML obliku

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
hr: Trenutna je datoteka prepoznata kao dokument vrste "%1". Bit će učitana meta DTD za ovu vrstu dokumenta.

en: Loading XML Meta DTD
hr: Učitavanje XML meta DTD

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
hr: Datoteku '%1' nije moguće otvoriti. Poslužitelj je prijavio pogrešku.

en: XML Plugin Error
hr: Pogreška XML dodatka

en: Insert XML Element
hr: Umetni XML element

en: Enter XML tag name and attributes ("<", ">" and closing tag will be supplied):
hr: Unesite naziv XML oznake i atribute ("<", ">" i završna oznaka bit će pružene):

en: The file '%1' could not be parsed. Please check that the file is well-formed XML.
hr: Datoteku '%1' nije moguće raščlaniti. Provjerite je li datoteka pravilno oblikovani XML.

en: The file '%1' is not in the expected format. Please check that the file is of this type:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    You can produce such files with dtdparse. See the Kate Plugin documentation for more information.
hr: Datoteka '%1' nije očekivanog oblika. Provjerite je li datoteka vrste:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    Datoteke ovakve vrste možete proizvesti pomoću 'dtdparse'. Dodatne podatke potražite u dokumentaciju o Kate dodacima.

en: Analyzing meta DTD...
hr: Analiziranje meta DTD …

en: Cancel
hr: Odustani
