kate - en to hsb translation catalogue (18 entries)

en: Name
hsb: Mjeno

en: Create a new document
hsb: Nowy dokument zhotowić

en: Open an existing document for editing
hsb: Hižo eksistowacy dokument wočinić

en: This lists files which you have opened recently, and allows you to easily open them again.
hsb: Tu pokazuja so dokumenty, kotrež sće před krótkim hakle wočinił. Tute móžeće wottud lochce wočinić.

en: Save A&ll
hsb: &Wšitko zawěsćić

en: Save all open, modified documents to disk.
hsb: Wšitke wočinjene, změnjene dokumenty zawěsćić.

en: Close the current document.
hsb: Tuchwilny dokument ma so začinić.

en: Clos&e All
hsb: Wšitke &začinić

en: Close all open documents.
hsb: Wšitke wočinjene dokumenty začinić

en: Close this window
hsb: Tute wokno začinić

en: Open W&ith
hsb: Wočinić &z

en: Documents Modified on Disk
hsb: Dataje, kiž su so zwonka tuteho komputera změnili

en: Filename
hsb: Mjeno dataje

en: Modified
hsb: Změnjene

en: Created
hsb: Zhotowjene

en: Deleted
hsb: Wušmórnjene

en: Could not save the document 
    '%1'
hsb: Tutón dokument njemóžu składować 
    '%1'

en: Documents
hsb: Dokumenty
