KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (79 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Session-global index targets
hu: Munkamenetszintű indexcélok

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
hu: Hozzáadás

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delButton)
en: Remove
hu: Eltávolítás

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateDB)
en: Update
hu: Frissítés

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cmdLabel) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: CTags command
hu: CTags parancs

[ctx: Tag Type]
en: define
hu: definíció

[ctx: Tag Type]
en: label
hu: címke

[ctx: Tag Type]
en: macro
hu: makró

[ctx: Tag Type]
en: function
hu: függvény

[ctx: Tag Type]
en: subroutine
hu: szubrutin

[ctx: Tag Type]
en: fragment definition
hu: kódrészlet

[ctx: Tag Type]
en: any pattern
hu: minta (tetszőleges)

[ctx: Tag Type]
en: slot
hu: eseménykezelő

[ctx: Tag Type]
en: pattern
hu: minta

[ctx: Tag Type]
en: class
hu: osztály

[ctx: Tag Type]
en: enumerator
hu: enumerátor

[ctx: Tag Type]
en: enumeration
hu: felsorolás

[ctx: Tag Type]
en: member
hu: tag

[ctx: Tag Type]
en: namespace
hu: névtér

[ctx: Tag Type]
en: prototype
hu: prototípus

[ctx: Tag Type]
en: struct
hu: struktúra

[ctx: Tag Type]
en: typedef
hu: típusdefiníció

[ctx: Tag Type]
en: union
hu: unió

[ctx: Tag Type]
en: variable
hu: változó

[ctx: Tag Type]
en: external variable
hu: külső változó

[ctx: Tag Type]
en: paragraph
hu: bekezdés

[ctx: Tag Type]
en: feature
hu: funkció

[ctx: Tag Type]
en: local entity
hu: helyi entitás

[ctx: Tag Type]
en: block
hu: blokk

[ctx: Tag Type]
en: common
hu: közös

[ctx: Tag Type]
en: entry
hu: bejegyzés

[ctx: Tag Type]
en: interface
hu: interfész

[ctx: Tag Type]
en: type component
hu: típuskomponens

[ctx: Tag Type]
en: local
hu: helyi

[ctx: Tag Type]
en: module
hu: modul

[ctx: Tag Type]
en: namelist
hu: névlista

[ctx: Tag Type]
en: type
hu: típus

[ctx: Tag Type]
en: field
hu: mező

[ctx: Tag Type]
en: method
hu: metódus

[ctx: Tag Type]
en: package
hu: csomag

[ctx: Tag Type]
en: procedure
hu: eljárás

[ctx: Tag Type]
en: set
hu: halmaz

en: CTags executable not found.
hu: A CTags program nem található.

en: CTags executable failed to execute.
hu: A CTags program futtatása sikertelen.

en: CTags was unable to parse this file.
hu: A CTags nem tudta feldolgozni ezt a fájlt.

en: Tags file not found. Please generate one manually or using the CTags plugin
hu: A címkefájl nem található. Generáljon egyet kézzel, vagy használja a CTags bővítményt

en: File for '%1' not found.
hu: Nem található fájl ehhez: „%1”.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, widget)
en: Lookup
hu: Keresés

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton2)
en: Update Index
hu: Index frissítése

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tagTreeWidget)
en: Tag
hu: Címke

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tagTreeWidget)
en: Type
hu: Típus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tagTreeWidget)
en: File
hu: Fájl

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, targets)
en: Index Targets
hu: Indexcélok

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, database)
en: Database
hu: Adatbázis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileLabel)
en: CTags database file
hu: CTags-adatbázisfájl

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, resetCMD)
en: Revert to the default command
hu: Visszaállítás az alapértelmezett parancsra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, resetCMD)
en: ...
hu: …

en: Add a directory to index.
hu: Mappa hozzáadása az indexhez.

en: Remove a directory.
hu: Mappa eltávolítása.

en: (Re-)generate the common CTags database.
hu: Az általános CTags adatbázis (újra)generálása.

en: CTags Settings
hu: A CTags beállításai

en: Failed to run "%1". exitStatus = %2
hu: Nem sikerült futtatni: „%1”. Kilépési kód = %2

en: The CTags executable crashed.
hu: A CTags program összeomlott.

en: The CTags command exited with code %1
hu: A CTags parancs kilépett, kilépési kód: %1.

en: Jump back one step
hu: Egy lépéssel vissza

en: Go to Declaration
hu: Ugrás a deklarációra

en: Go to Definition
hu: Ugrás a definícióra

en: Lookup Current Text
hu: Rákeresés a kijelölt szövegre

en: Configure ...
hu: Beállítás…

[ctx: @title:window]
en: Configure CTags Plugin
hu: A CTags bővítmény beállítása

en: Go to Declaration: %1
hu: Ugrás a deklarációra: %1

en: Go to Definition: %1
hu: Ugrás a definícióra: %1

en: Lookup: %1
hu: Keresés: %1

en: (Re-)generate the session specific CTags database.
hu: A munkamenet-specifikus CTags adatbázis (újra)generálása.

en: Select new or existing database file.
hu: Válasszon ki egy új vagy meglévő adatbázisfájlt.

en: Go To Local Symbol
hu: Ugrás a helyi szimbólumra

en: Go To Global Symbol
hu: Ugrás a globális szimbólumra

en: No hits found
hu: Nincs találat

en: No folders or files to index
hu: Nincs indexelendő fájl vagy mappa
