KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (44 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, errs)
en: Output
hu: Kimenet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buildAgainButton)
en: Build again
hu: Összeállítás újra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelBuildButton)
en: Cancel
hu: Mégsem

en: Build
hu: Összeállítás

en: Select Target...
hu: Cél kiválasztása…

en: Stop
hu: Leállítás

[ctx: Tab label]
en: Target Settings
hu: Célbeállítások

en: Project Plugin Targets
hu: Projekt bővítmény céljai

en: There is no file or directory specified for building.
hu: Nincs megadva fájl vagy mappa az összeállításhoz.

en: The file "%1" is not a local file. Non-local files cannot be compiled.
hu: Ez nem helyi fájl: „%1” Távoli fájlokat nem lehet lefordítani.

en: Cannot run command: %1
    Work path does not exist: %2
hu: Nem lehet futtatni a parancsot: %1
    Az elérési útvonal nem létezik: %2

en: Failed to run "%1". exitStatus = %2
hu: Nem sikerült futtatni: „%1”. Kilépési kód = %2

en: Building <b>%1</b> cancelled
hu: <b>%1</b> összeállítása megszakítva

en: No target available for building.
hu: Nincsenek összeállítási célok.

en: There is no local file or directory specified for building.
hu: Nincs megadva helyi fájl vagy mappa az összeállításhoz.

en: Already building...
hu: Összeállítás folyamatban…

en: Building target <b>%1</b> ...
hu: <b>%1</b> cél összeállítása…

[ctx: @info]
en: <title>Make Results:</title><nl/>%1
hu: <title>Make eredményei:</title><nl/>%1

en: Found one error. | Found %1 errors.
hu[0]: 1 hiba.
hu[1]: %1 hiba.

en: Found one warning. | Found %1 warnings.
hu[0]: 1 figyelmeztetés.
hu[1]: %1 figyelmeztetés.

en: Build failed.
hu: Az összeállítás meghiúsult.

en: Build completed without problems.
hu: Az összeállítás hibátlanul befejeződött.

[ctx: The same word as 'ld' uses to mark an ...]
en: undefined reference
hu: nem definiált hivatkozás

en: Target Set
hu: Célkészlet

en: Clean
hu: Tisztítás

en: Config
hu: Beállítás

en: ConfigClean
hu: Beállítástörlés

en: build
hu: összeállítás

en: clean
hu: tisztítás

en: quick
hu: gyors

[ctx: T as in Target set]
en: <B>T:</B> %1
hu: <B>C:</B> %1

[ctx: D as in working Directory]
en: <B>Dir:</B> %1
hu: <B>Mappa:</B> %1

en: Leave empty to use the directory of the current document.
    Add search directories by adding paths separated by ';'
hu: Hagyja üresen az aktuális dokumentum mappájának használatához. 
    Adjon hozzá keresési mappákat pontosvesszővel elválasztott útvonalak hozzáadásával

en: Use:
    "%f" for current file
    "%d" for directory of current file
    "%n" for current file name without suffix
hu: Használat:
    „%f” az aktuális fájlhoz
    „%d” az aktuális fájl mappájához
    „%n” a jelenlegi fájlnévhez utótag nélkül

en: Command/Target-set Name
hu: Parancs/célkészlet neve

en: Working Directory / Command
hu: Munkakönyvtár / Parancs

en: Create new set of targets
hu: Új célkészletek létrehozása

en: Copy command or target set
hu: Parancs vagy célkészlet másolása

en: Delete current target or current set of targets
hu: Jelenlegi cél vagy célkészletek törlése

en: Add new target
hu: Új cél hozzáadása

en: Build selected target
hu: A kijelölt cél összeállítása

note: i18n: ectx: Menu (Build Menubar)
en: &Build
hu: Öss&zeállítás

en: Insert path
hu: Útvonal beszúrása

en: Select directory to insert
hu: Válassza ki a beszúrandó könyvtárat
