KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (45 entries)

en: Show Functions
hu: Függvények mutatása

en: Functions
hu: Függvények

en: Show Macros
hu: Makrók mutatása

en: Show Structures
hu: Struktúrák mutatása

en: Macros
hu: Makrók

en: Structures
hu: Struktúrák

en: Show Subroutines
hu: Szubrutinok mutatása

en: Show Modules
hu: Modulok mutatása

en: Subroutines
hu: Szubrutinok

en: Modules
hu: Modulok

en: Show Uses
hu: Use direktívák mutatása

en: Show Pragmas
hu: Pragma direktívák mutatása

en: Uses
hu: Use direktívák

en: Pragmas
hu: Pragma direktívák

en: Namespaces
hu: Névterek

en: Defines
hu: Definíciók

en: Classes
hu: Osztályok

en: SymbolViewer
hu: Szimbólumnézegető

en: Tree Mode
hu: Famód

en: Expand Tree
hu: Fa kibontása

en: Show Sorted
hu: Rendezett megjelenítés

en: Show Parameters
hu: Paraméterek megjelenítése

en: Symbol List
hu: Szimbólumlista

[ctx: @title:column]
en: Symbols
hu: Szimbólumok

[ctx: @title:column]
en: Position
hu: Pozíció

en: Sorry, not supported yet!
hu: Elnézést, ez még nem támogatott.

en: File type: %1
hu: Fájltípus: %1

en: Display functions parameters
hu: A függvényparaméterek mutatása

en: Automatically expand nodes in tree mode
hu: Automatikusan kibomló fastruktúra

en: Always display symbols in tree mode
hu: Mindig jelenítse meg a szimbólumokat fa módban

en: Always sort symbols
hu: Mindig rendezze a szimbólumokat

en: Parser Options
hu: Feldolgozási beállítások

en: Symbol Viewer
hu: Szimbólumnézegető

en: Symbol Viewer Configuration Page
hu: Beállítólap - Szimbólumnézegető

en: Show Methods
hu: Tagfüggvények mutatása

en: Show Classes
hu: Osztályok mutatása

en: Globals
hu: Globálisak

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &Settings
hu: &Beállítások

en: Show Tags
hu: Címkék mutatása

en: Show Params
hu: Paraméterek mutatása

en: Show Variables
hu: Változók mutatása

en: Show Templates
hu: Sablonok mutatása

en: Params
hu: Paraméterek

en: Variables
hu: Változók

en: Templates
hu: Sablonok
