KDE 4.0 - en to hu translation catalogue (15 entries)

[ctx: @info]
en: <title>Result of:</title><nl /><pre><code>$ %1
    <nl />%2</code></pre>
hu: <title>Eredménye:</title><nl /><pre><code>$ %1
    <nl />%2</code></pre>

en: You are not allowed to execute arbitrary external applications. If you want to be able to do this, contact your system administrator.
hu: Nincs jogosultsága tetszőleges külső program végrehajtásához. Ha valóban erre van szüksége, kérjen segítséget a rendszergazdától.

en: Access Restrictions
hu: Hozzáférési korlátozás

en: Text Filter
hu: Szövegszűrő

en: Usage: textfilter COMMAND
hu: Használat: textfilter PARANCS

en: <qt><p>Usage: <code>textfilter COMMAND</code></p><p>Replace the selection with the output of the specified shell command.</p></qt>
hu: <qt><p>Használat: <code>textfilter PARANCS</code></p><p>A kijelölt szövegrészt lecseréli a megadott parancs kimenetére.</p></qt>

en: &Filter Through Command...
hu: S&zűrés paranccsal…

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TextFilterWidget)
en: Dialog
hu: Párbeszédablak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblFilter)
en: Enter command to &pipe selected text through:
hu: Adja meg azt a parancsot, amelyen át szeretné ereszteni (&pipe-pal) a szöveget:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, newDoc)
en: Open results in a new document
hu: Eredmények megnyitása új dokumentumban

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, copyResult)
en: Copy the result to clipboard leaving a document unchanged.
hu: Az eredmény vágólapra másolása a dokumentum változatlanul hagyásával.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, copyResult)
en: Copy the result instead of pasting it
hu: Az eredmény másolása beillesztés helyett

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mergeOutput)
en: If checked, an output from STDOUT and STDERR will be merged and no errors will be reported.
    Otherwise, STDERR will be displayed as a passive message.
hu: Ha ki van jelölve, a kimenet az STDOUT és STDERR helyekről egyesítve lesz és nem lesznek jelentve a hibák.
    Egyébként az STDERR meg lesz jelenítve passzív üzenetként.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mergeOutput)
en: Merge STDOUT and STDERR
hu: STDOUT és STDERR egyesítése

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
hu: &Eszközök
