KDE 4.0 - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: XML Tools
hu: XML eszközök

en: &Insert Element...
hu: Elem be&szúrása…

en: &Close Element
hu: Az elem be&zárása

en: Assign Meta &DTD...
hu: Meta-DTD &hozzárendelése…

en: Assign Meta DTD in XML Format
hu: Meta-DTD hozzárendelése XML formátumban

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
hu: Az aktuális fájl dokumentumtípusa: „%1”. Ehhez a dokumentumtípushoz tartozó meta-DTD lesz most betöltve.

en: Loading XML Meta DTD
hu: XML meta-DTD betöltése

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
hu: A(z) „%1” fájl megnyitása nem sikerült. A kiszolgáló hibát jelzett.

en: XML Plugin Error
hu: Hiba az XML bővítőmodulban

en: XML entities
hu: XML entitások

en: XML attribute values
hu: XML attribútum értékek

en: XML attributes
hu: XML attribútumok

en: XML elements
hu: XML elemek

en: Insert XML Element
hu: XML-elem beszúrása

en: Enter XML tag name and attributes ("<", ">" and closing tag will be supplied):
hu: Adja meg az XML-tag nevét és attribútumait. A „<” és „>” jelet illetve a bezáró címkét automatikusan hozzáadja a program:

en: The file '%1' could not be parsed. Please check that the file is well-formed XML.
hu: A(z) „%1” fájl feldolgozása nem sikerült. Ellenőrizze, hogy a fájl szabványos struktúrájú („well-formed”) XML fájl-e.

en: The file '%1' is not in the expected format. Please check that the file is of this type:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    You can produce such files with dtdparse. See the Kate Plugin documentation for more information.
hu: A(z) „%1” fájl nem a várt formátumú. Ellenőrizze, hogy fájl a következő formátumú-e:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    Ilyen fájlokat a dtdparse-szal lehet létrehozni. További részletek a Kate bővítőmodul dokumentációjában találhatók.

en: Analyzing meta DTD...
hu: A meta-DTD feldolgozása folyik…

en: Cancel
hu: Mégsem
