kate - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Not Committed Yet
hu: Nincs még véglegesítve

en: Git Blame
hu: Git gyanúsítás

en: Show Git Blame Details
hu: Git gyanúsítás részleteinek megjelenítése

en: Toggle Git Blame Details
hu: Git gyanúsítás részletei be/ki

en: Git blame, show commit failed.
hu: Git gyanúsítás, véglegesítés megjelenítése sikertelen.

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
hu: &Eszközök
