kate - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Format
hu: Formázás

en: Failed to write a temp file
hu: Nem sikerült írni az átmeneti fájlt

en: Failed to run git diff: %1
hu: Nem sikerült a git diff futtatása: %1

en: User Settings
hu: Felhasználóbeállítások

en: Default Settings
hu: Alapértelmezett beállítások

en: Formatting
hu: Formázás

en: Formatting Settings
hu: Formázási beállítások

en: Failed to read settings.json. Error: %1
hu: Nem sikerült olvasni a settings.json fájlt. Hiba: %1

en: Format Document
hu: Dokumentum formázása

en: Format on Save
hu: Formázás mentéskor

en: Disable formatting on save without persisting it in settings
hu: Formázás kikapcsolása mentéskor anélkül, hogy a beállításokban megőrződne

en: %1: Unexpected empty command!
hu: %1: váratlan üres parancs.

en: %1 is not installed, please install it to be able to format this document!
hu: A(z) %1 nincs telepítve. Kérjük, telepítse, hogy formázni lehessen ezt a dokumentumot.

en: Please install node and prettier
hu: Telepítse a node-ot és a prettiert

en: PrettierFormat: Failed to create temporary file
hu: PrettierFormat: nem sikerült létrehozni az átmeneti fájlt

en: Failed to run formatter. Unsupported language %1
hu: Nem sikerült futtatni a formázót. Nem támogatott nyelv: %1
