kate - en to ia translation catalogue (5 entries)

en: Show Git Blame Details
ia: Monstra Detalios de Git Blame

en: Toggle Git Blame Details
ia: Commuta Detalios de Git Blame

en: Git blame, show commit failed.
ia: Git Blame, monstra commit fallite.

en: Not Committed Yet
ia: Ancora non  committite

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ia: Ins&trumentos
