kate - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Show Git Blame Details
id: Tampilkan Perincian Git Blame

en: Toggle Git Blame Details
id: Jungkit Perincian Git Blame

en: Git blame, show commit failed.
id: Git blame, menampilkan commit gagal.

en: Not Committed Yet
id: Belum Ter-commit

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
id: Pera&latan
