kate - en to ie translation catalogue (5 entries)

en: Show Git Blame Details
ie: Monstrar detallies de Git Blame

en: Toggle Git Blame Details
ie: Alternar detallies de Git Blame

en: Git blame, show commit failed.
ie: Git blame ne successat monstrar li comette

en: Not Committed Yet
ie: Ancor ne comettat

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ie: U&tensiles
