kate - en to ie translation catalogue (13 entries)

[ctx: @info]
en: <title>Result of:</title><nl /><pre><code>$ %1
    <nl />%2</code></pre>
ie: <title>Resultate de:</title><nl /><pre><code>$ %1
    <nl />%2</code></pre>

en: You are not allowed to execute arbitrary external applications. If you want to be able to do this, contact your system administrator.
ie: A vu ne es permisset executer arbitrari programmas. Ples contacter vor administrator de sistema si vu vole far to.

en: Access Restrictions
ie: Restrictiones de accesse

en: Text Filter
ie: Filtre de textu

en: Usage: textfilter COMMAND
ie: Usage: textfilter COMANDE

en: <qt><p>Usage: <code>textfilter COMMAND</code></p><p>Replace the selection with the output of the specified shell command.</p></qt>
ie: <qt><p>Usage: <code>textfilter COMANDE</code></p><p>Substituer li selection con li production del providet comande de shell.</p></qt>

en: &Filter Through Command...
ie: &Filtrar med comande...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblFilter)
en: Enter command to &pipe selected text through:
ie: Un comande de canal &por li selectet textu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, newDoc)
en: Open results in a new document
ie: Aperter li resultate quam un nov document

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, copyResult)
en: Copy the result to clipboard leaving a document unchanged.
ie: Copiar li resultate al Paperiere, ne modificar li document.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, copyResult)
en: Copy the result instead of pasting it
ie: Copiar li resultate in vice de collar it

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mergeOutput)
en: Merge STDOUT and STDERR
ie: Coalescer STDOUT e STDERR

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ie: U&tensiles
