kate - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Show Git Blame Details
it: Mostra i dettagli di Git Blame

en: Toggle Git Blame Details
it: Visualizza o nascondi i dettagli di Git Blame

en: Git blame, show commit failed.
it: Git blame, mostra il deposito non riuscito.

en: Not Committed Yet
it: Non ancora depositato

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
it: S&trumenti
