katefilebrowserplugin - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Bookmarks
ja: ブックマーク

en: Current Document Folder
ja: 現在の文書フォルダ

en: Options
ja: オプション

en: Toolbar
ja: ツールバー

en: A&vailable actions:
ja: 利用可能なアクション(&V):

en: S&elected actions:
ja: 選択済みのアクション(&E):

en: Filesystem Browser
ja: ファイルシステムブラウザ

en: Filesystem Browser Settings
ja: ファイルシステムブラウザ設定
