kate - en to ka translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: File
ka: ფაილი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Line
ka: ხაზი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Function
ka: ფუნქცია

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
ka: &წაშლა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add
ka: &დამატება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: File types:
ka: ფაილის ტიპები:

en: Backtrace
ka: შეცდომის მიდევნება

en: File not found: %1
ka: ფაილი %1 ნაპოვნი არაა
