kate - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Search
ka: ძებნა

en: Enter a name filter to limit which files are displayed.
ka: ნაჩვენები ფაილების გასაფილტრად აირჩიეთ მისი სახელი.

[ctx: @action:inmenu]
en: Open With
ka: გამხსნელი პროგრამა

en: &Other...
ka: &სხვა...

en: You are trying to open 1 file, are you sure? | You are trying to open %1 files, are you sure?
ka[0]: ცდილობთ გახსნათ 1 ფაილი. დარწმუნებული ბრძანდებით?
ka[1]: ცდილობთ გახსნათ %1 ფაილი. დარწმუნებული ბრძანდებით?

[ctx: @action:button]
en: Open All Files
ka: ყველა ფაილის გახსნა

en: Bookmarks
ka: სანიშნები

en: Current Document Folder
ka: მიმდინარე დოკუმენტის საქაღალდე

en: Options
ka: გამართვა

en: Automatically synchronize with current document
ka: ავტომატური სინქრონიზაცია მიმდინარე დოკუმენტთან

en: Highlight current file
ka: მიმდინარე ფაილის გამოკვეთა

en: Toolbar
ka: ხელსაწყოთა ზოლი

en: A&vailable actions:
ka: &შესაძლო ქმედებები:

en: S&elected actions:
ka: &არჩეული ქმედებები:

en: Filesystem Browser
ka: ფაილური სისტემის ბრაუზერი

en: Filesystem Browser Settings
ka: ფაილური სისტემის ბრაუზერის მორგება

en: Filesystem
ka: ფაილური სისტემა
