kate - en to ka translation catalogue (46 entries)

en: Show Functions
ka: ფუნქციების ჩვენება

en: Functions
ka: ფუნქციები

en: Show Macros
ka: მაკროების ჩვენება

en: Show Structures
ka: სტრუქტურების ჩვენება

en: Macros
ka: მაკროები

en: Structures
ka: სტრუქტურები

en: Show Subroutines
ka: ქვეფუნქციების ჩვენება

en: Show Modules
ka: მოდულების ჩვენება

en: Subroutines
ka: ქვეფუნქციები

en: Modules
ka: მოდულები

en: Show Uses
ka: გამოყენების ჩვენება

en: Show Pragmas
ka: პრაგმების ჩვენება

en: Uses
ka: გამოყენებები

en: Pragmas
ka: პრაგმები

en: Namespaces
ka: სახელების სივრცეები

en: Defines
ka: აღწერები

en: Classes
ka: კლასები

en: SymbolViewer
ka: სიმბოლოების ნახვა

en: Tree Mode
ka: ხის რეჟიმი

en: Expand Tree
ka: ხის გაშლა

en: Show Sorted
ka: დალაგებულად ჩვენება

en: Show Parameters
ka: პარამეტრების ჩვენება

en: Symbol List
ka: სიმბოლოების სია

en: Filter...
ka: გაფილტვრა...

[ctx: @title:column]
en: Symbols
ka: სიმბოლოები

[ctx: @title:column]
en: Position
ka: თანამდებობა

en: Sorry, not supported yet!
ka: ჯერ მხარდაჭერილი არაა!

en: File type: %1
ka: ფაილის ტიპი: %1

en: Display functions parameters
ka: ფუნქციის პარამეტრების ჩვენება

en: Automatically expand nodes in tree mode
ka: ხის რეჟიმში კვანძების ავტომატური გაფართოება

en: Always display symbols in tree mode
ka: ხის რეჟიმში სიმბოლოების ყოველთვის ჩვენება

en: Always sort symbols
ka: სიმბოლოები ყოველთვის დალაგდება

en: Parser Options
ka: მუშვებლის მორგება

en: Symbol Viewer
ka: სიმბოლოს ნახვა

en: Symbol Viewer Configuration Page
ka: სიმბოლოს ნახვის მორგების გვერდი

en: Show Methods
ka: მეთოდების ჩვენება

en: Show Classes
ka: კლასების ჩვენება

en: Globals
ka: გლობალები

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &Settings
ka: &პარამეტრები

en: Show Tags
ka: ჭდეების ჩვენება

en: Show Params
ka: პარამეტრების ჩვენება

en: Show Variables
ka: ცვლადების ჩვენება

en: Show Templates
ka: შაბლონების ჩვენება

en: Params
ka: პარამეტრები

en: Variables
ka: ცვლადები

en: Templates
ka: ნიმუშები
