kate - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Document Switcher
ka: დოკუმენტის გადამრთველი

en: Last Used Views
ka: ბოლოს გამოყენებული ხედები

en: Opens a list to walk through the list of last used views.
ka: ბოლოს გამოყენებული ხედების სიის დათვალიერება.

en: Walk through the list of last used views
ka: ბოლოს გამოყენებული ხედების სიის დათვალიერება

en: Last Used Views (Reverse)
ka: ბოლოს გამოყენებული ხედები (რევერსი)

en: Opens a list to walk through the list of last used views in reverse.
ka: ბოლოს გამოყენებული ხედების სიის უკუღმა დათვალიერება.

en: Close View
ka: ხედის დახურვა

en: Closes the selected view in the list of last used views.
ka: ბოლოს გამოყენებული ხედებიდან მონიშნულების დახურვა.

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
ka: &გადასვლა
