kate - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Scroll to source
ka: გადახვევა წყარომდე

en: Jump to label
ka: გადასვლა ჭდეზე

en: Copy
ka: კოპირება

en: Select All
ka: ყველას მონიშვნა

en: &Open Current File in Compiler Explorer
ka: &მიმდინარე ფაილის გახსნა Compile Explorer-ში

en: No file open
ka: ფაილი გახსნილი არაა

en: Do you really want to close %1?
ka: მართლა გნებავთ, %1 დახუროთ?

en: Compile
ka: კომპილაცია

en: Options
ka: მორგება

en: Demangle Identifiers
ka: იდენტიფიკატორების მოხსნა

en: Filter Library Functions
ka: ბიბლიოთეკის ფუნქციების გაფილტვრა

en: Filter Unused Labels
ka: გამოუყენებელი ჭდეების გაფილტვრა

en: Filter Comments
ka: კომენტარების გაფილტვრა

en: Intel Syntax
ka: Intel-ის სინტაქსი

en: Change Url...
ka: URL-ის შეცვლა...

en: Enter Url
ka: შეიყვანეთ URL

en: Enter Url to CompilerExplorer instance. For e.g., http://localhost:10240
ka: შეიყვანეთ URL CompileExplorer-ის გაშვებული ასლისთვის. მაგ: http://localhost:10240

en: Compiler returned: %1
ka: კომპილატორმა დააბრუნა: %1

en: Reveal linked code
ka: მიბმული კოდის ჩვენება

en: '%1' compiler flags were found. Output may not be useful.
ka: აღმოჩენილია '%1' კომპილატორის ალამი. გამოტანა, შეიძლება, სასარგებლო არ იყოს.
