kate - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: XML Tools
ka: XML ხელსაწყოები

en: &Insert Element...
ka: &ელემენტის ჩასმა...

en: &Close Element
ka: &ელემენტის დახურვა

en: Assign Meta &DTD...
ka: მეტა &DTD-ის მინიჭება...

en: Assign Meta DTD in XML Format
ka: მეტა DTD-ის XML ფორმატში მინიჭება

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
ka: მიმდინარე ფაილის ტიპი იდენტიფიცირებულია, როგორც "%1". ახლა ამ დოკუმენტისთვის მეტა DTD ჩაიტვირთება.

en: Loading XML Meta DTD
ka: XML-ის მეტა DTD-ის ჩატვირთვა

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
ka: ფაილის '%1' გახსნა შეუძლებელია. სერვერმა შეცდომა დააბრუნა.

en: XML Plugin Error
ka: XML დამატების შეცდომა

en: XML entities
ka: XML ჩანაწერები

en: XML attribute values
ka: XML ატრიბუტის მნიშვნელობები

en: XML attributes
ka: XML ატრიბუტები

en: XML elements
ka: XML ელემენტები

en: Insert XML Element
ka: XML ელემენტის ჩასმა

en: Enter XML tag name and attributes ("<", ">" and closing tag will be supplied):
ka: შეიყვანეთ XML ჭდე და ატრიბუტები ("<", ">" და დამხურავი ჭდე ავტომატურად ჩაისმება):

en: The file '%1' could not be parsed. Please check that the file is well-formed XML.
ka: ფაილის '%1' დამუშავება შეუძლებელია. შეამოწმეთ ფაილი და დარწმუნდით, რომ მისი XML ფორმატი სწორია.

en: The file '%1' is not in the expected format. Please check that the file is of this type:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    You can produce such files with dtdparse. See the Kate Plugin documentation for more information.
ka: ფაილი '%1' მოსალოდნელ ფორატში არაა. შეამოწმეთ ფაილის და დარწმუნდით რომ მისი ტიპია:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    ასეთი ფაილების შექმნა dtdparse-ს შეუძლია. მეტი ინფორმაციისთვის მიმართეთ Kate-ის დამატებების დოკუმენტაციას.

en: Analyzing meta DTD...
ka: მეტა DTD-ის ანალიზი...

en: Cancel
ka: შეწყვეტა
