kate - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Preview
ka: მინიატურა

en: Lock Current Document
ka: მიმდინარე დოკუმენტის დაბლოკვა

en: Lock preview to current document
ka: მიმდინარე დოკუმენტის ხედის დაბლოკვა

en: Unlock Current View
ka: მიმდინარე ხედის განბლოკვა

en: Unlock current view
ka: მიმდინარე ხედის განბლოკვა

en: Automatically Update Preview
ka: გადახედვის ავტომატური განახლება

en: Enable automatic updates of the preview to the current document content
ka: მიმდინარე დოკუმენტის შემცვლობის გადახედვის ავტომატური განახლების ჩართვა

en: Manually Update Preview
ka: გადახედვის ხელით განახლება

en: Disable automatic updates of the preview to the current document content
ka: მიმდინარე დოკუმენტის შემცვლობის გადახედვის ავტომატური განახლების გამორთვა

en: Update Preview
ka: გადახედვის განახლება

en: Update the preview to the current document content
ka: მიმდინარე დოკუმენტის შემცველობის განახლება

en: View
ka: ნახვა

en: No preview available.
ka: გადახედვა ხელმიუწვდომელია.

en: About %1
ka: %1-ის შესახებ
