kate - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Show Git Blame Details
ka: Git Blame-ის დეტალების ჩვენება

en: Toggle Git Blame Details
ka: Git Blame-ის დეტალების გადართვა

en: Git blame, show commit failed.
ka: Git Blame. კომიტის ჩვენების შეცდომა.

en: Not Committed Yet
ka: ჯერ დაკომიტებული არაა

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ka: &ხელსაწყოები
