kate - en to ka translation catalogue (13 entries)

[ctx: @title:window]
en: Close files confirmation
ka: ფაილის დახურვის დადასტურება

[ctx: @label:listbox]
en: You are about to close the following documents:
ka: აპირებთ დახუროთ შემდეგი დოკუმენტები:

[ctx: @title:column]
en: Document
ka: დოკუმენტი

[ctx: @title:column]
en: Location
ka: მდებარეობა

[ctx: option:check]
en: Do not ask again
ka: აღარ მკითხო

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Confirmation
ka: დადასტურების ჩვენება

[ctx: @action:inmenu close docs except the following...]
en: Close Except
ka: დახურვა, გარდა

[ctx: @action:inmenu close docs like the following...]
en: Close Like
ka: მსგავსებით დახურვა

en: Close Except/Like Plugin
ka: გარდა/ჰგავს დამატების დახურვა

[ctx: @title:window]
en: Error
ka: შეცდომა

[ctx: @info:tooltip]
en: No files to close ...
ka: დასახური ფაილების გარეშე ...

[ctx: @title:window]
en: Done
ka: დასრულდა

en: %1 file closed | %1 files closed
ka[0]: %1 ფაილი დაიხურა
ka[1]: %1 ფაილი დაიხურა
