kate - en to ka translation catalogue (35 entries)

en: Error! No keys found...
ka: შეცდომა! გასაღებები აღმოჩენილი არაა...

en: Error finding key:
ka: გასაღების პოვნის შეცდომა:

en: Error in symmetric encryption:
ka: შეცდომა სიმეტრიული დაშიფვრის დროს:

en: Encryption Failed:
ka: დაშიფვრის შეცდომა:

en: GPG Plugin
ka: GPG მოდული

en: GPG Decrypt current document
ka: GPG მიმდინარე დოკუმენტის გაშიფვრა

en: GPG Encrypt current document
ka: GPG მიმდინარე დოკუმენტის დაშიფვრა

en: <b>GPG Plugin Settings</b>
ka: <b>GPG მოდულის მორგება</b>

en: Key ID
ka: გასაღების ID

en: A search string used to filter keys by available email addresses
ka: ძებნის სტრიქონი, რომელიც გამოიყენება გასაღებების გასაფილტრად ხელმისაწვდომი ელფოსტის მისამართებით

en: Selected GPG Key finerprint for encryption
ka: არჩეული GPG გასაღების ანაბეჭდი დასაშიფრად

en: <b>To: Email address used for encryption</b>
ka: <b>ვის: დასაშიფრად გამოყენებული ელფოსტის მისამართი</b>

en: Select an email address to which to encrypt.
    Only mail addresses associated with your currently selected
    key fingerprint are available.
ka: აირჩიეთ ელფოსტის მისამართი, რომლისთვისაც დაიშიფრება.
    ხელმისაწვდომია, მხოლოდ, ის ელფოსტის მისამართები, რომლებიც
    თქვენს ამჟამად არჩეული გასაღების ანაბეჭდთანაა ასოცირებული.

en: This is your currently selected GPG key fingerprint that will be used for encryption.
ka: ეს თქვენი ამჟამად არჩეული GPG გასაღების ანაბეჭდია, რომელიც დასაშიფრად იქნება გამოყენებული.

en: Save as ASCII encoded (.asc/.gpg)
ka: ASCII-ში კოდირებული სახით შენახვა (.asc/.gpg)

en: Enable symmetric encryption
ka: სიმეტრიული დაშიფვრის ჩართვა

en: Show only keys for which a private key is available
ka: მხოლოდ იმ გასაღებების ჩვენება, რომლებისთვისაც პირადი გასაღებია ხელმისაწვდომი

en: Hide Expired Keys
ka: ვადაგასული გასაღებების დამალვა

en: Attempted double encryption detected!
    Encrypting more than once is disabled for now...
ka: აღმოჩენილია ორმაგი დაშიფვრის მცდელობა!
    ერთზე მეტჯერ დაშიფვრა ჯერ-ჯერობით გამორთულია...

en: Error! No views available...
ka: შეცდომა! ხედები ხელმისაწვდომი არაა...

en: Error Decrypting Text! Document is empty...
ka: შეცდომა ტექსტის გაშიფვრისას! დოკუმენტი ცარიელია...

en: Error Decrypting Text! No fingerprint selected...
ka: შეცდომა ტექსტის გაშიფვრისას! ანაბეჭდი არჩეული არაა...

en: Error Decrypting Text!
    No matching fingerprint found!
    Or this is not a GPG encrypted text...
ka: შეცდომა ტექსტის გაშიფვრისას!
    შესაბამისი ანაბეჭდი აღმოჩენილი არაა!
    ან ეს ტექსტი GPG-ით არაა დაშიფრული....

en: Error Decrypting Text!
ka: შეცდომა ტექსტის გაშიფვრისას!

en: Error Encrypting Text! No document available...
ka: შეცდომა ტექსტის დაშიფვრისას! დოკუმენტი ხელმისაწვდომი არაა...

en: Error Encrypting Text! Document is empty...
ka: შეცდომა ტექსტის დაშიფვრისას! დოკუმენტი ცარიელია...

en: Error Encrypting Text!
    No fingerprint selected...
ka: შეცდომა ტექსტის დაშიფვრისას!
    ანაბეჭდი არჩეული არაა...

en: Attempted double encryption detected! Encrypting twice is disabled for now...
ka: აღმოჩენილია ორმაგი დაშიფვრის მცდელობა! ორჯერ დაშიფვრა ჯერ-ჯერობით გამორთულია...

en: Error Encrypting Text! No Matching Fingerprint found...
ka: შეცდომა ტექსტის დაშიფვრისას! ანაბეჭდი არჩეული არაა...

en: Error Encrypting Text!
ka: შეცდომა ტექსტის დაშიფვრისას!

en: Key Fingerprint
ka: გასაღებს ანაბეჭდი

en: Creation Date
ka: შექმნის თარიღი

en: Expiry Date
ka: ვადა

en: Key Length
ka: გასაღების სიგრძე

en: User IDs
ka: მომხმარებლის ID-ები
