kate - en to kk translation catalogue (155 entries)

en: Kate - Advanced Text Editor
kk: Kate - үздік мәтін редакторы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_closeButton)
en: Close
kk: Жабу

en: Open File
kk: Файлды ашу

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
kk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
kk: &Өңдеу

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
kk: &Өту

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
kk: &Көрініс

note: i18n: ectx: Menu (view-split)
en: Split View
kk: Көрінсті бөлу

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
kk: Құ&ралдар

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
kk: &Баптау

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
kk: &Анықтама

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
kk: Негізгі құралдар

note: i18n: ectx: Menu (viewspace_popup_statusbar)
en: &Status Bar Items
kk: &Күй-жай жолағындағысы

en: Maintainer
kk: Жетілдірушісі

en: Core Developer
kk: Негізін қалаушысы

en: The cool buffersystem
kk: Күшті буфер жүйесін

en: The Editing Commands
kk: Өңдеу командаларын

en: Testing, ...
kk: Сынау және т.б.

en: Former Core Developer
kk: Бұрынғы негіз қалаушысы

en: KWrite Author
kk: KWrite авторы

en: KWrite port to KParts
kk: KWrite бағдарламасын KParts-қа қосу

en: KWrite Undo History, Kspell integration
kk: KWrite амалдар журналы, Kspell-ді бірлестіру

en: KWrite XML Syntax highlighting support
kk: KWrite бағдарламасында XML синтаксисын талдап бояулауды

en: Patches and more
kk: Жамаулары мен т.б.

en: Python Plugin Developer
kk: Python плагиннің құрастырушысы

en: QA and Scripting
kk: QA және Скриптинг

en: Highlighting for RPM Spec-Files, Perl, Diff and more
kk: RPM Spec-файлдары, Perl, Diff талдап бояулауды

en: Highlighting for VHDL
kk: VHDL талдап бояулауды

en: Highlighting for SQL
kk: SQL талдап бояулауды

en: Highlighting for Ferite
kk: Ferite талдап бояулауды

en: Highlighting for ILERPG
kk: ILERPG талдап бояулауды

en: Highlighting for LaTeX
kk: LaTeX талдап бояулады

en: Highlighting for Makefiles, Python
kk: Makefile, Python файлдарын талдап бояулады

en: Highlighting for Python
kk: Python талдап бояулады

en: Highlighting for Scheme
kk: Scheme талдап бояулады

en: PHP Keyword/Datatype list
kk: PHP түйінді сөздер мен дерек түрілерінің тізімін

en: Very nice help
kk: Өте жақсы анықтамасы

en: All people who have contributed and I have forgotten to mention
kk: Бүкіл үлесін қосқан бірақ осында аталмаған адамдар

en: The file '%1' could not be opened: it is not a normal file, it is a folder.
kk: '%1' деген файл ашылмайды: бұл кәдімгі файл емес, бұл қапшық.

en: Configure
kk: Баптау

en: Behavior
kk: Қасиеті

en: &Behavior
kk: &Қасиеттері

en: Session Management
kk: Сеансты басқару

[ctx: The suffix of 'Delete unused meta-information after']
en:  day |  days
kk[0]:  күн

en: Plugins
kk: Плагиндері

en: Plugin Manager
kk: Плагин менеджері

en: Name
kk: Атауы

en: Here you can see all available Kate plugins. Those with a check mark are loaded, and will be loaded again the next time Kate is started.
kk: Мұнда барлық Kate плагиндері көрсетілген. Белгісі барлары жүктелген және Kate келесі рет іске қосылғанда қайта жүктеледі.

en: <p>The document '%1' has been modified, but not saved.</p><p>Do you want to save your changes or discard them?</p>
kk: <p>'%1' деген құжат өзертіліп, әлі сақталмаған.</p><p>Өзгерістер сақталсын немесе ысырып тасталсын ба?</p>

en: Close Document
kk: Құжатты жабу

en: Save As
kk: Былай сақтау

en: New file opened while trying to close Kate, closing aborted.
kk: Kate жабылып жатқанда жаңа файл ашылды. Жабылуы доғарылды.

en: Closing Aborted
kk: Жабылуы доғарылды

en: Starting Up
kk: Бастау

en: Reopening files from the last session...
kk: Соңғы сеанстың файлдарын ашу...

en: Use this command to show or hide the view's statusbar
kk: Күй-жай жолағын көрсету-жасыру үшін

en: Sho&w Path in Titlebar
kk: Айдарында жолын көрсет&у

en: Show the complete document path in the window caption
kk: Құжаттын толық жолын терезенің айдарында көрсету

en: &Quick Open
kk: &Тез ашу

en: Open a form to quick open documents.
kk: Құжаттарды тез ашатын пішінді ашу

en: Create a new document
kk: Жаңа құжатты бастау

en: Open an existing document for editing
kk: Бар құжатты өңдеуге ашу

en: This lists files which you have opened recently, and allows you to easily open them again.
kk: Бұл жуырда ашылған, қайтадан ашуға оңай мүкіндік беретін, файлдар тізімі.

en: Save A&ll
kk: Бүк&ілін сақтау

en: Save all open, modified documents to disk.
kk: Барлық өзгертілген ашық файлдарды дискіге сақтау.

en: &Reload All
kk: Б&үкілін қайта жүктеп алу

en: Reload all open documents.
kk: Барлық ашық құжаттарды қайта жүктеп алу.

en: Close Orphaned
kk: Қатынаусыз қалғандарын жабу

en: Close all documents in the file list that could not be reopened, because they are not accessible anymore.
kk: Қатынаусыз қалған себебінен, файлдары қайта ашылмаған құжаттарды жабу.

en: Close the current document.
kk: Назардағы құжатты жабу.

en: Close Other
kk: Қалғандарын жабу

en: Close other open documents.
kk: Басқа ашық құжаттарды жабу.

en: Clos&e All
kk: Бүкілін жа&бу

en: Close all open documents.
kk: Барлық ашық құжаттарды жабу.

en: Close this window
kk: Терезені жабу

en: Open W&ith
kk: &Мынамен ашу

en: Open the current document using another application registered for its file type, or an application of your choice.
kk: Назардағы құжатты, түріне арнаған басқа қолданбамен не өзіңіз көрсететін қолданбамен ашу.

en: Configure the application's keyboard shortcut assignments.
kk: Қолданбаны перне тіркесімге байланыстыру.

en: Configure which items should appear in the toolbar(s).
kk: Құралдар панелін баптау.

en: Configure various aspects of this application and the editing component.
kk: Қолданбаның түрлі параметрлерін баптау.

en: &Plugins Handbook
kk: &Плагиндерінің анықтамасы

en: This shows help files for various available plugins.
kk: Түрлі плагиндер туралы анықтамаларды көрсетеді.

en: Sess&ions
kk: Се&анс

en: &Manage Sessions...
kk: Сеанстарды ба&сқару

en: &Save Session
kk: Сеансты &сақтау

en: Save Session &As...
kk: Сеансты &былай сақтау...

en: This will close all open documents. Are you sure you want to continue?
kk: Барлық ашық құжаттар жабылады. Жалғастырмақсыз ба?

en: Close all documents
kk: Бүкіл құжаттарды жабу.

en:  [read only]
kk:  [тек оқу үшін]

en: Tool &Views
kk: Құ&ралдар

en: Show Side&bars
kk: Бүйір &панельдер

en: Show %1
kk: %1 дегенді көрсету

en: Move To
kk: Жылжытатын орны

en: Left Sidebar
kk: Сол бүйірдегі панель

en: Right Sidebar
kk: Оң бүйірдегі панель

en: Top Sidebar
kk: Жоғардағы панель

en: Bottom Sidebar
kk: Төмендегі панель

en: <qt>You are about to hide the sidebars. With hidden sidebars it is not possible to directly access the tool views with the mouse anymore, so if you need to access the sidebars again invoke <b>View &gt; Tool Views &gt; Show Sidebars</b> in the menu. It is still possible to show/hide the tool views with the assigned shortcuts.</qt>
kk: <qt>Бүйір панельдерді жасырып жатырсыз. Бүйір панельдер жасырылса, құралдарды тышқанмен пайдалана алмайсыз, егер ол панельдерге қатынау қайта керек болып қалса, мәзірден <b>Көрініс &gt; Құрал көріністері &gt; Бүйір панельдер</b> дегенді таңдаңыз. Құралдарды арнаулы перне тіркесімі арқылы да көрсету/жасыру болады.</qt>

en: Documents Modified on Disk
kk: Дискідегі құжаттар өзгертілді

en: <qt>The documents listed below have changed on disk.<p>Select one or more at once, and press an action button until the list is empty.</p></qt>
kk: <qt>Төменде тізімделген құжаттар дискіде өзгертілген.<p>Бір-бірлеп не бірнешеуден таңдап, тізім босағанша амалдың батырмасын басыңыз.</p></qt>

en: Filename
kk: Файлдың атауы

en: Status on Disk
kk: Дискіегі күйі

en: Modified
kk: Өзгертілген

en: Created
kk: Құрылған

en: Deleted
kk: Өшірілген

en: &View Difference
kk: Айырмашылығын &көру

en: &Ignore Changes
kk: Өзгерістерді &елемеу

en: Remove modified flag from selected documents
kk: Таңдалған құжаттардан өзгертілген жалаушасын өшіру

en: Overwrite selected documents, discarding disk changes
kk: Таңдалған құжаттарды қайта жазып, дискідегі өзгерістерді ысырып тастау

en: &Reload
kk: Қ&айта жүктеп алу

en: Reload selected documents from disk
kk: Таңдалған құжаттарды дискіден қайта жүктеп алу

en: Could not save the document 
    '%1'
kk: Келесі құжат сақталынбады 
    '%1'

en: Error Creating Diff
kk: Diff орындалғанда қате пайда болды

en: Save As (%1)
kk: Былай сақтау (%1)

en: Save Documents
kk: Құжаттарды сақтау

en: <qt>The following documents have been modified. Do you want to save them before closing?</qt>
kk: <qt>Келесі құжатар өзгертілген. Жабудан бұрын сақталсын ба?</qt>

en: Documents
kk: Құжаттар

en: Location
kk: Орналасуы

en: Se&lect All
kk: Бүкілін таң&дау

en: Data you requested to be saved could not be written. Please choose how you want to proceed.
kk: Сақтайтын деректер жазылмады. Қалай сақтайтыңызды таңдаңыз.

en: Split Ve&rtical
kk: &Тік бөлу

en: Split the currently active view vertically into two views.
kk: Назардағы көріністі екіге тік ортасынан бөлу.

en: Split &Horizontal
kk: &Көлденең бөлу

en: Split the currently active view horizontally into two views.
kk: Назардағы көріністі екіге көлденең бөлу.

en: Cl&ose Current View
kk: Назардағы көріністі ж&абу

en: Close the currently active split view
kk: Назардағы бөлінген көріністі жабу

en: Close Inactive Views
kk: Белсенді емес көріністерді жабу

en: Close every view but the active one
kk: Белсендіден басқа көріністерді жабу

en: Next Split View
kk: Келесі бөлінген көрініске

en: Make the next split view the active one.
kk: Назарды келесі бөлінген көрініске ауыстыру.

en: Previous Split View
kk: Алдыңғы бөлінген көрініске

en: Make the previous split view the active one.
kk: Назарды алдыңғы бөлінген көрініске ауыстыру.

en: Move Splitter Right
kk: Бөлгішті оңға жылжыту

en: Move the splitter of the current view to the right
kk: Назарды көріністегі бөлгішін оңға жылжыту

en: Move Splitter Left
kk: Бөлгішті солға жылжыту

en: Move the splitter of the current view to the left
kk: Назарды көріністегі бөлгішін солға жылжыту

en: Move Splitter Up
kk: Бөлгішті жоғарлату

en: Move the splitter of the current view up
kk: Назарды көріністегі бөлгішін жоғарлату

en: Move Splitter Down
kk: Бөлгішті төмендету

en: Move the splitter of the current view down
kk: Назарды көріністегі бөлгішін төмендету

en: Manage Sessions
kk: Сеанстарды басқару

en: Session Chooser
kk: Сеансты таңдау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_sessionList)
en: Session Name
kk: Сеанстың атауы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_openButton)
en: &Open
kk: &Ашу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonNewSession) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_newButton)
en: New Session
kk: Жаңа сеанс

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_renameButton)
en: &Rename...
kk: &Қайта атау...

en: Internal error: there is more than one instance open for a given session.
kk: Ішкі қате: бұл сеанс үшін артық дана ашылған.

en: Session Renaming
kk: Сеанстың атауын өзгерту

en: Session name:
kk: Сеанс атауы:

en: To save a session, you must specify a name.
kk: Жаңа сеансты сақтау үшін, оны атау керек.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, startNewSessionRadioButton)
en: &Start new session
kk: Жаңа сеансты &бастау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, manuallyChooseSessionRadioButton)
en: &Manually choose a session
kk: Сенсты &қолмен таңдау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, restoreVC)
en: Include &window configuration
kk: &Терезесінің көрінісі бірге сақталсын

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, saveMetaInfos)
en: Check this if you want document configuration like for example bookmarks to be saved past editor sessions. The configuration will be restored if the document has not changed when reopened.
kk: Бұл белгісі қойылса, өткен редакциялау сеансының, бетелгілер секілді, параметрлері сақталады. Егер құжат өткен сеанстан бері өзгертілмеген болса, оны қайта ашқанда, параметрлері қалпында қалады.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, saveMetaInfos)
en: Keep &meta-information past sessions
kk: Сеанстардың &мета-мәліметін сақтау
