katetextfilter - en to kk translation catalogue (10 entries)

[ctx: @info]
en: <title>Result of:</title><nl /><pre><code>$ %1
    <nl />%2</code></pre>
kk: <title>Мынаның нәтижесі:</title><nl /><pre><code>$ %1
    <nl />%2</code></pre>

en: You are not allowed to execute arbitrary external applications. If you want to be able to do this, contact your system administrator.
kk: Сыртқы қолданбаларды жегуге рұқсатыңыз жоқ. Рұқсатты жүйеңіздің әкімшісінен сұраңыз.

en: Access Restrictions
kk: Рұқсатыңыз жоқ

en: Usage: textfilter COMMAND
kk: Қолдануы: textfilter КОМАНДА

en: <qt><p>Usage: <code>textfilter COMMAND</code></p><p>Replace the selection with the output of the specified shell command.</p></qt>
kk: <qt><p>Қолдану: <code>textfilter КОМАНДА</code></p><p>Таңдалғады келтірілген қоршау-ортаның команданың шығарылымымен ауыстырыңыз.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, copyResult)
en: Copy the result to clipboard leaving a document unchanged.
kk: Құжатты өзгертпей нәтижесін алмасу буферіне көшіріп алу.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, copyResult)
en: Copy the result instead of pasting it
kk: Нәтижесін орналастырудың орнына көшіріп алу

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mergeOutput)
en: If checked, an output from STDOUT and STDERR will be merged and no errors will be reported.
    Otherwise, STDERR will be displayed as a passive message.
kk: Белгілесе, STDOUT пен STDERR шығысы бірігіп қате туралы хабарламасы болмайды.
    Әйтпесе, STDERR пассивті хабарлама ретінде шығарылады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mergeOutput)
en: Merge STDOUT and STDERR
kk: STDOUT пен STDERR біріксін

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
kk: Құ&ралдар
