katexmltools - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: &Insert Element...
kk: Элементті енг&ізу...

en: &Close Element
kk: Элементті &жабу

en: Assign Meta &DTD...
kk: Мета &DTD тағайындау...

en: Assign Meta DTD in XML Format
kk: XML пішімдегі мета DTD-ді тағайындау

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
kk: Назардағы файлдың түрі "%1" деп танылды. Бұндай құжаттың мета DTD дегені қазір жүктеледі.

en: Loading XML Meta DTD
kk: XML Meta DTD-ні жүктеу

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
kk: '%1' деген файл ашылмады. Сервер қате туралы хабарлады.

en: XML Plugin Error
kk: XML плагин модульдің қатесі

en: XML entities
kk: XML объекттері

en: XML attribute values
kk: XML атрибут мәндері

en: XML attributes
kk: XML атрибуттары

en: XML elements
kk: XML элементтері

en: Insert XML Element
kk: XML элементін енгізу

en: Enter XML tag name and attributes ("<", ">" and closing tag will be supplied):
kk: XML тегтің атауы мен атрибуттарын келтіріңіз ("<", ">" жақшалары мен жабатын тегті модулдің өзі қамтамасыз етеді):

en: The file '%1' could not be parsed. Please check that the file is well-formed XML.
kk: '%1' файлы талдауға келмейді. Файл шын XML пішімінде екенін тексеріңіз.

en: The file '%1' is not in the expected format. Please check that the file is of this type:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    You can produce such files with dtdparse. See the Kate Plugin documentation for more information.
kk: '%1' файлы күтілген пішімінде емес. Бұл файлдың түрі
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    екенін тексеріңіз. Бұндай файлды dtdparse көмегімен жасауға болады. Толығырақ Kate плагин модульдің құжаттамасынан білуге болады.

en: Analyzing meta DTD...
kk: Мета DTD талдауда...

en: Cancel
kk: Қайту
